Co se bude nosit za oblečení na podzim 2014?

05.10.14 - autor: Míša S.

summer_dresses_2Kladete si také tuto otázku? To je správně – my také – už ale víme, co bude letošní podzimní módě dominovat.

Podzimní móda 2014 sebou přinese řadu novinek, které budou inspirovány luxusem a také extravagantním zpracováním. Opět vývoj podzimní módy bude směřovat k návratu ke klasice. V podzimní módě 2014 budou excelovat rozličné kvalitní materiály, klasicky decentní střihy, zajímavé délky, nápadité osobité styly, kombinace látek a barev.

Tyto okouzlující podzimní kolekce v podobě klasického dámského kostýmku či elegantních šatiček v délce nad kolena jsou ozvláštněny módními doplňky, jako jsou např. výstřední kožešiny, mosazné knoflíky, originální výšivky, květinové potisky a stylové šály. V rozsáhlé módní nabídce jsou zařazeny také úzké rovné kalhoty, krátké bundy anebo vrstvené oblečení s pestrým vzorováním. V podstatě se jedná o stylovou módu pro každodenní nošení, ve které budete vypadat IN.

Pro podzim 2014 budou atraktivní tyto barvy jako např. slonová kost, starorůžová, fialová, světle či tmavě béžová. Mezi nejžádanější letošní barevné odstíny patří také červená, bílá, tyrkysová a zelená, které se kombinují s nestárnoucí osvědčenou černou barvou.

© 2009-2018 Podzima.cz – zimní oblečení a podzimní móda