Bojujte s vaší postavou!

12.09.10 - autor: Míša S.

574995_legsMáte problémy s vašemi partiemi, ale bojíte se bolestivé klasické liposukce? Na trh přišla její nová generace tzv. bezbolestná liposukce, nebo-li liposukce ultrazvukem. Jedná se o vysoce účinnou, moderní a bezbolestnou alternativu chirurgické liposukce.

Podstata celého procesu spočívá v neinvazivním a zároveň bezpečném ošetření pomocí ultrazvuku. Aplikace je vhodná především k redukci či odstranění tukových polštářků, které se dají velice špatně odstranit dietami nebo klasickým cvičením.

Přístroj ultrazvukové liposukce pomocí ultrazvukové vlny vytvoří v tukové buňce tzv. mikrobublinky, jinak zvané kavitace. Tyto mikrobublinky se působením tlaku v okolí rozpadají a dále narušují i samotnou stěnu tukové buňky. Principem samotného procesu je rozbití membrán všech tukových buněk za použití ultrazvuku. Obsahy buněk se uvolňují a postupují do mezibuněčného prostoru, kde sou za pomoci lymfodrenážní masáže odplaveny přirozenou cestou z těla ven prostřednictvím močových cest.

Liposukce ultrazvukem dokáže úžasně formovat postavu a nadále i poměrně kvalitně vyhladit celulitidu. Dále je tato metoda také vhodná pro odstranění nerovností, jež mohly vzniknout při invazivní liposukci. Viditelné a zároveň i trvalé výsledky jsou měřitelné již po jedné jediné léčbě.

Procedura ultrazvukové liposukce se dá také pojmout jako jakási masáž všech problémových partií, která na kůži nezanechává žádné stopy a zároveň ani nebolí.
Pro ultrazvukové liposukci se doporučuje si zakoupit elastické lymfodrenážní anticelulitidní prádlo, které urychluje odtok tekutin. Prádlo by se mělo nosit každý den nebo obden 30 avšak maximálně 60 minut.

© 2009-2020 Podzima.cz – zimní oblečení a podzimní móda