Nechte se opečovávat s 50% slevou!

29.01.13 - autor: Míša S.

Nedávno jsem tu psala své zážitky se zakoupením slevového kuponu na víkendový wellnes v horách. Dnes vám popíšu svůj další zážitek (neméně nadšený). Jak jste si už dříve přečetli, ráda se nechávám operovávat, takže pravidelná masáž j pro mě samozřejmostí. Někdy si říkám, že až nutností, protože mě chybí, když mě někdo nenamasíruje záda – už si na to zvykla.

Předčasně jsem získala dárek k Valentýnu (od svého tajného ctitele – přítel by z toho asi nadšený nebyl) – luxusní 60 minutovou masáž. Na výběr jsem měla z čokoládové, mandlové nebo lávovými kameny.

Čokoládu sice miluji, ale lávové kameny jsou nepřekonatelné v uvolnění bolavého těla. Jako bonus mi byla nabídnuta i masáž jasmínovým olejem společně se zábalem. Záda si rozhodně libovala. A smysly rozhodně taky, když mě někdo jemně (a přesto efektně) masíroval. A s 50% kdo by to nebral.

Kde jsem tu skvělou slevu získala? Na slevy.cz, který aktuálně aspiruje na boj o první místa ve slevových nabídkách v ČR. Kromě wellness (masáží, krásy) nabízí i další zážitky – například jídlo a pití (steaky mňam) ve velké slevě. Slevy na pobyty také nejsou k zahození – hlavně když jsou spojeny například s wellness procedurami.

Je skvělé, že svoji působnost neomezil jen na hlavní město, ale je i v dalších větších městech (Ústí nad Labem, Hradec Králové, Liberec a mnoho dalších). O slevy tak není ochuzen nejspíše nikdo. Kdyby někdo nebydlel přímo ve velkém městě, i tak si může udělat hezký výlet spojený s příjemným zážitkem – masáží, skvělý jídlem apod.

© 2009-2020 Podzima.cz – zimní oblečení a podzimní móda