Aroma difuzéry – zajímavá alternativa

24.08.10 - autor: Míša S.

Nenechme se unudit k smrti. Unudit chemickými osvěžovačem vzduchu ze supermarketů. My toužíme po něčem novém a přírodním. My přímo křičíme a chceme změnu. A ona přišla. Na českém trhu se objevily aroma difuzéry s přírodními esencemi.

Jedná se o malé skleněné nádoby, které obsahují přírodní vůni. Hrdlo lahvičky je uzavřeno dřevěným víčkem. V tomto víčku jsou vloženy bambusové tyčinky, po kterých vonná esence volně vzlíná do prostoru. Díky tomu je interiér dostatečně provoněn, a díky bambusovým tyčkám není vůně až příliš intenzivní.

Aroma difuzér Dřevěný aroma difuzér

Náplně těchto difuzérů, se stanou brzo hitem letošního podzimu 2010. Éterické vonné oleje, kterými jsou naplněny tyto bytové doplňky, jsou na přírodní bázi a mají pozitivní účinek jak na vaši aktuální náladu, tak na „dobíjení“ vaší energie. Důležitou věcí je, že vonné silice obsažené v náplních, jsou hypoalergení, takže alergici mohou bez obav tyto difuzéry používat.

Zajímavou vlastností těchto difuzérů je také jejich dlouhá životnost. Například základní náplň (přibližně 100 ml) vydrží vonět 5 měsíců. Cena tohoto balení stojí sice 689 Kč, ale po rozdělení na měsíce vám vyjde 1 měsíc na 137 Kč. Což rozhodně není špatný výkon.

Design těchto aroma difuzérů mají na starosti renomovaní italští designéři z firem MILLEFIORI MILANO a HP Italia. Takže se nemusíte bát, že vaše vůně do bytu nenápadně zapadne ve vaší domácnosti. Naopak stane se výrazným prvkem, který žádná závistivá návštěva (či sousedka) nepřehlédne.

© 2009-2019 Podzima.cz – zimní oblečení a podzimní móda