Dámské peněženky

11.02.16 - autor: Míša S.

Když zvolíte nevhodný outfit, jednoduše se doma převléknete. Když si vezmete špatnou kabelku, snadno si druhý den vezmete jinou. Když se ale v obchodu u pokladny vytasíte s poškrábanou a špinavou peněženkou, vsaďte se, že se dané pokladní budete zdaleka vyhýbat.

Peněženku potřebujeme každý den, vždycky než jdeme ráno z domu, kontrolujeme, jestli máme u sebe mobil, klíče a peněženku, jenomže většina z nás jich doma nemá dvacet, aby si je mohla dle libosti obměňovat. Navíc přesypávat drobné a přendávat doklady není nic příjemného. I když by to mělo znamenat, že jednou za čas najdete v některé ze svých peněženek zapomenutou stovku, lepší je mít jednu a pořádnou. Reprezentativní dámskou peněženku si klidně můžete z fleku objednat na internetu, ale předtím byste si měla promyslet, jaké by měla mít uspořádání.

penezenka-damska

Na co nezapomenout při výběru

Ačkoliv si peněženku s největší pravděpodobností do hrobu nevezmete, přeci jen ji používáte každý den, a proto je důležité, aby pro vás byla praktická. Každý preferuje něco jiného, a proto je dnes na výběr z opravdu pestré škály. Mezi základní rozhodnutí například patří, jestli by peněženka měla mít kapsičku na drobné uvnitř nebo zvenku. Tato dispozice se potom pojí s tím, jestli chcete peněženku větších rozměrů nebo menší a také s tím, jestli zapínání bude na patent, suchý zip nebo klasický kovový zip.

U peněženek je potřeba si promyslet i počet kapsiček a přihrádek, protože ne do všech se vejdou všechny věrnostní a zákaznice karty či fotky vaší rodiny. Taková praktická peněženka se vyznačuje elegantním vzhledem, kterým se nedá nic zkazit a vzít si ji lze kamkoliv. Na druhou stranu, pokud nechcete být za nudnou patronku, pořiďte si veselou a barevnou dámskou peněženku. Mezi nejznámější značky, které se věnují výrobě dámských peněženek, patří například Desigual, Dakine, Guess, Cossroll, Cavaldi, Wild,…

© 2009-2019 Podzima.cz – zimní oblečení a podzimní móda