Všechny milujeme zlaté… náramky :)

21.02.15 - autor: Míša S.

Čím potěšit každou vzácnou ženu? Přeci šperkem. A nejlépe tím, který se krásně třpytí – ano přiznávám, jsme opravdu jako kafky. Co se třpytí, to musíme mít. A kór, když je to ze zlata. Tomu já osobně nemůžu odolat – stříbro totiž mi dělá alergické reakce. Zlato mám ale vyzkoušené, že mi dělá trvalou radost a neubližuje mi.

Copak jsem to dostala?

článkový náramek ze zlataMůj přítel to také dobře ví, takže jsem v minulém týdnu (k 22. narozeninám – děkuji za vaše přání děvčata) dostala krásný dáreček. A třpytivý. CO myslíte, že to bude? Nejspíše jste si přečetly nadpis tohoto článku, tak pro vás nebude velkým překvapením, že to byl náramek. A ne ledajaký.

Vytvořený z jednotlivých pevných článků, které na sebe navazují jemnými „zámky“, díky kterému krásně obepne zápěstí. Takové zlaté náramky pro ženy máme nejraději. Jsou jemné, ženské a podtrhnou elegantní outfit, který si k němu vezmu. Streetový pohodlný styl se k němu totiž vůbec nehodí (a hlavně moc kousků z něj doma nemám).

Můj styl dokáže trefit

Mám raději úzce střižené sáčko se zlatými knoflíky, jemnou vyšívanou bílou košili a tmavší kostýmkové obepínavé kalhoty. V takovém outfitu se za mnou ohlédne kdejaký manažer. A hlavně právě v něm si mě všiml i můj současný přítel. A moc dobře ví, jaké šperky se ke mně hodí a jaké mi udělají radost.

A věřte, že luxusní náramek z 14 karátového zlata o ryzosti 585 na tisícové škále to rozhodně dokáže. Není se čemu divit, že jsem mu po dárku skočila kolem krku a zbytek dne jsem mu děkovala „po svém“. Výtečné narozeniny 🙂

Jak vybrat náramky na ruku – návod

Náramky jsou celkově skvělé dárky – nevtíravé, jemné a mnohé mají natolik neutrální vzhled, že si je můžete vzít k čemukoliv – jak ke společenštějšímu kostýmku, tak jednoduchému outfitu ve francouzském stylu.

Dokonce i ke streetovým věcem se hodí, ale musíte velmi dobře vybírat. Nesmí mít jemné a elegantní tvary – ideální je mít třeba „hádkovitý“ styl, případně kombinaci žlutého a bílého zlata, která je vzhledově poměrně nevtíravá a přesto zdobivá.

Při výběru náramku musíme tedy zohlednit:

  1. styl oblékání
  2. charakter ženy

článkový náramek ze zlataDruhý bod jsme ještě nerozebrali – osobnost obdarované ženy je také důležitá pro správný výběr. Divoška si nevezme stejný náramek jako šedivá a nenápadná křehká myška – pro tu se hodí méně výrazný a zdobivý typ, který bude sedět k jejímu stylu. Kdyby si vzala třeba jemný ženský oufit, hodil by se k ní i ten, co jsem dostala já k narozeninám.

Platí to nejenom pro šperky na ruce

Oválkový náramek by se oproti tomu hodil právě k výraznému a provokativnímu charakteru, která je ráda vidět – stejný přincip můžete aplikovat na výběr náušnic. Nenápadné pecky si vybere spíše křehká dívčina – divoška a párty girl si vezme spíše větší kruhy, které rozhodně zaujmou.
Jak vy postupujete při výběru náramku pro sebe, nebo pro kamarádku? Taky byste měly radost z „článkového“ zlatého náramku? Napište mi do komentářů 🙂

XoXo – vaše Podzima

© 2009-2019 Podzima.cz – zimní oblečení a podzimní móda