Jak na výběr správného spodního prádla? Poradím ti

18.10.13 - autor: Míša S.

Kdo by odolal sličné slečně v krásném spodním prádle? Mno asi nikdo – ani já, a to nejsem přímo na slečny. Ale je nutné bojovat s „konkurencí“ pěkným prádelkem. Však kluci si to mezi sebou řeknou.

Výběr spodního prádla byste neměly brát na lehkou váhu. Například díky špatné velikosti podprsenky si můžete způsobit poměrně nepříjemné zdravotní problémy. Bolestmi zad počínaje, až migrénami.

Důležité je, aby sis správně změřila obvod svého hrudníku. Musíš začít vždy těsně pod prsy. Změřenou hodnotu si poznamenej. Druhé měření je přímo přes prsa – přes „nejširší“ bod. Obě tato čísla pak porovnej s těmi v tabulkách – dají se jednoduše najít na internetu, či v dámských katalozích spodního prádla.

Spodní prádlo není jen tak ledajaký kousek oblečení. Pánové ho ocení jen po vzhledové stránce, ale my v podprsence a kalhotkách musíme vydržet celý den. Proto je nutné výběru věnovat takovou pozornost.

Při výběru podprsenky je důležité také zohlednit její použití. Push-up, sportovní, vyztužená, bez vyztužení. Kdo by se v tom ksakru měl vyznat viď?

2013-10-18_172612Push-up (jak už název napovídá) ti nadzvedne nejenom tvé sebevědomí, ale i opticky tvá ňadra. Správný střih a mnohdy vycpávky pomohou k plnějšímu dekoltu.

U sportovní podprsenky se naopak nedívá na vzhled, ale na funkčnost. Musí pěkně držet prsa na místa a neumožnit jim moc velký pohyb. Holky s většími prsy to nejspíše chápou, protože při větším pohybu nejsou jejich pohybující se ňadra zrovna příjemná.

Vyztužená podprsenka drží díky tzv. kosticím a dodává ňadrům ten správný tvar – žensky provokativní oblinu. Polo-vyztužená podprsenka naproti tomu má vyztuženou jen spodní část a díky tomu nikde netlačí, ale zároveň ti pomůže k plnějšímu výstřihu.

Spodní prádlo je vhodné před vyzkoušení. Ale pokud máte perfektně okouknuté své míry a víte, které velikosti vám sedí, můžete si dovolit objednat i na internetu. Posledně jsem objednávala spodní prádlo na e-shopu Moje-pradlo.cz. Rychlý výběr, široká nabídka a dodání do druhého dne – nemám si na co stěžovat…

© 2009-2019 Podzima.cz – zimní oblečení a podzimní móda