Sexy či pohodlné spaní? Můžeme mít obě zároveň

03.09.13 - autor: Míša S.

Každá z nás chce být rozmazlována. A to neustále. I během spaní. Nemluvím zde o pečujících partnerech (ti také nejsou k zahození), ale o kvalitním nočním spodním prádle na spaní.

Nejraději mám lehké noční košilky. Lehce splývají s tělem, nikde netlačí, jsou pěkně prodyšné. A mnohé z nich jsou pěkně sexy. Například kousek Estela od známé značky Livia Corsetti. Pružná krajka se vzorem květin pěkně obepne tělo (není tedy tak pohodlná jako volné košilky, ale s dobrou figurou udělá pěkné sexy kontury). Plus je výhodou, že ke košilce jsou i tanga.

1

Alternativou pro noční spaní jsou dámské župany. Pokud jste unavené, můžete rovnou ze sprchy (po osušení) doběhnout do postýlky v županu a tam padnout „za vlast“. Ale dobře vybírejte materiál, z kterého bude župánek vyrobený – satén například krásně chladí, ale není tak pohodlný jako froté. To zase není tak sexy jako jemný satén.

Klasikou pro pohodlné noční spaní jsou dámská pyžama. Jestli hledáte maximálně pohodlné noční spaní, tak už dál pokračovat nemusíte. Pyžama nebývají sice extra sexy (oproti košilkám), ale jsou zatraceně relaxační a pohodlné.

2

Nemusíme být vždy pro své přítele maximálně přitažlivé, když si pak pořádně neužijeme vydatný a odpočinkový spánek. Alternativou k pyžamům mohou být i dámské noční košile.

Mám vyzkoušeno, že extra pohodlná pyžama dělá značka Hamana. Sama mám model Doroti ecru v bílé barvě – lehký materiál na sobě skoro necítíte a usínání jde jedna báseň.

Chcete se podívat i na další kvalitní kousky spodního prádla na spaní? Doporučuji vám e-shop Emanuela.cz.

© 2009-2018 Podzima.cz – zimní oblečení a podzimní móda