ZIMNÍ ŠATY I.

07.12.09 - autor: Veronika Grossová

008036Jste milovnicí letního oblečení, takže období zimních a brzkých jarních měsíců je pro vás jen přežívání, než přijde opět den, kdy se budete moci předvést ve svých šatičkách?? Potom doufám, že Vás navnadím a zimu si budete užívat stejně, jako měsíce plné slunce:)!Začněme těmi, které tedy více připomínají ten letní typ. Bývají ze stejného materiálu, tedy klasická bavlna s různými příměsemi. Rozdíl je v tom, že jsou méně odhalené, než ty, které nosíme u moře.

Kromě toho, že mívají menší výstřihy, jsou většinou delší. To je kritérium, které musíte také zkonzultovat se svýma kozačkama:)! Většinou vypadá lépe, když je mezi konečným lemem šatů a začátkem kozaček aspoň pár centimetrů místa, kde je vidět vaše noha.

Další změna nastává v délce rukávů, milovnice ramínek si v zimě moc na své nepřijdou. Ale neváhejte vyzkoušet naopak šaty s dlouhými, nebo tříčtvrtečními rukávy!!

Některé zimní šaty jsou šity tak, že je vhodné, vlastně žádané vzít si pod ně ještě triko, košilku nebo tílko, což je ale další plus pro zimní období!

Tyto šaty, za předpokladu, že jsou dlouhé alespoň ke kolenům, se dají vzít na obyčejné silonky či trochu silnější punčocháče.

Největší výhoda spočívá v tom, že v nich můžete chodit celý den a ve většině případů v nich večer vyrazit klidně do divadla, na koncert či na ples, kde zrovna nemusíte být hvězdou. Je  to vlastně taková funkce kostýmku, avšak pro mnohé z nás více pohodlnější a rozhodně více ženštější.

Mohu doporučit anglickou značku Next, kde jsou na tuto módu odborníky a za celkem nízké ceny zde pořídíte šmrncovní róbu:)! Mají často hodně křiklavé a vzorkované kusy, ale věřte, že to opravdu vypadá dobře a navíc, ve vzorkách se ztratí drobné nedostatky vaší postavy:)…

zdroj obrázků:butik-obleceni.cz

© 2009-2019 Podzima.cz – zimní oblečení a podzimní móda