Vychytávky nejen pro plesovou sezónu (přes e-shopy)

24.02.10 - autor: Veronika Grossová

R11BR227P0102L_Plesová sezóna sice již pomalu končí, přesto Vám přináším pár tipů, které jistě mnohé z nás využijí i v průběhu roku:)!

Pokud jste stále nenašla plesové šaty, které by Vás okouzlily na první pohled zkuste se porozhlédnout také po internetových obchodech….pokud si dobře prostudujete nákupní podmínky a smlouvu, kde naleznete článek o vrácení zboží v případě nespokojenosti, není se přece čeho bát – šaty Vám mohou doručit až domů a po vyzkoušení se rozhodnete, zda je vrátíte, či v nich vyrazíte na nejbližší slávu!

Zavítejte kupříkladu na web www.coolboutique.cz, kde si můžete vybírat z rób přímo plesových, nebo šatů, které se hodí i na teplé letní večery! Tato e-prodejna Vám nabídne i škálu psaníček, kabelek a plesových bot.

Mým dalším typem, který lze využít při plesové sezóně jsou tzv. punčocháče ve spreji – jen nastříkáte a v  pár minutách dodáte vašim nohám částečné krytí a svůdné opálení! Firma AirStocking je vyrábí a tak je můžete přes internet v různém provedení zakoupit na webu airstocking.cz.

No a na závěr si vzpomeňme na to, jak důležité jsou doplňky!! Do vašeho oblíbeného vyhledávače stačí zadat toto kouzelné slovo a hned se Vám nabídne několik e-obchodů, přes které si můžete objednat náramky, řetízky, čelenky,náušnice nebo klouboučky a korunky.

Pokud máte ráda perly, web pearls.cz je pro Vás ten pravý! Kromě toho, že šperky, které zde prodávají jsou z pravých perel, kvalitní a hezky udělané, nemusíte za ně utratit ani nijak astronomické částky:)!

Přeji Vám vydařenou sezónu tance, zábavy a společenských rób!

© 2009-2020 Podzima.cz – zimní oblečení a podzimní móda