Podzimní listí už je pryč – pořádně se oblečme!

27.12.13 - autor: Míša S.

Podzim je už za námi, takže se na Podzimě musíme soustředit na naši zbývající sezónu – a tou je zima. Poradím vám pár módních kousků, které sice udělají parádu a zahřejí vás, ale nezruinují vaši peněženku.

Nemusíte se dokonce ani bát o své získané peníze od Ježíška, který je vám nadělil před pár dny pod stromečkem. Prostě a jednoduše mám pro vás 3 tipy na pěkné zimní oblečení – budou to svetr, mikin a bunda.

New_1

Neztrácejme čas, je drahý, takže pojďme na rady. Dnes budu vybírat z e-shopu, který se specializuje na módní oblečení. Je jím i-moda.cz. Pokud ho znáte, tak poznáte nejspíše i dnešní tipy, protože jsou to ty nejvýraznější kousky, které mají v nabídce. Nebudu už opravdu zdržovat.

Pletený svetr by měl každopádně zahřát. Musíte tedy vybírat takový, který vám dosáhne až na pas, aby perfektně překryl ledviny. Jeden takový jsem pro vás vybrala. Je sice delší (a mohl by být označován jako tunika), ale splní svůj účel.

2

Zahřeje a udělá parádu. Materiálem je kombinace poly-materiálů (82 % viskózy, 12 % polyamidu a 8 % elastanu), které zabezpečí, že svetr perfektně obepne vaše tělo. A nenechá ho vůbec promrznout.

Druhým dnešním tipem je líbivá mikča, se kterou bych se nestyděla vyrazit i do víru velkoměsta. Tahle mikina dámská v elegantním hávu a pěknými kožešinovými doplňky. Nemusíte se bát, při výrobě mikiny/kabátku nebylo ublíženo žádnému zvířátku – kožešinový lem na hraně kapuce a bambulky na přední straně jsou z umělého materiálu.

New_3

Třetím a zároveň posledním tipem je pořádně módní bundička, která by měla zahřát svou nositelku při běžných městských zimách. Na hory a lyže není sice nejvhodnější, ale jako městská bunda do zimy nezklame. Moderní bundy určené především pro město sází především na pěkný vzhled a základní zateplení – ale na sport bych si vybrala vhodnější.

Mým tipem je bundička francouzského střihu s umělým beránkem a asymetrickým zipem oživí každý myslitelný outfit. A pořádně ho rozdovádí. Co více si přát, než líbivou bundičku s jemným kožíškem? 🙂

© 2009-2020 Podzima.cz – zimní oblečení a podzimní móda