VLASOVÝ SPECIÁL V.

16.05.14 - autor: Veronika Grossová

V posledním vlasovém speciálu se dostane na druhou půlku naší populace, než na tu, které jsem věnovala předešlé díly vlasového speciálu. Ano, i pro muže je v dnešní době čím dál více důležité vypadat upraveně a zajisté nejen ti mladí z nich se rádi česají podle nejnovějších trendů:)!

Stejně jako u dámských střihů můžeme na módních, účesových molech letos vidět dva druhy toho, co se dá vytvořit na hlavě.

Tím prvním je hit přírodního looku. Je vhodný i pro pány, kteří si nechali vlasy „přerůst“ a nyní nevědí co s nimi.  Pokud máte vlasy přibližně na okraj lící, žádejte svého kadeřníka o vytvoření postupného sestřihu. To znamená, že nahoře je budete mít jen pár centimetrů dlouhé a dole si udržíte vaši původní délku. Je to střih vhodný především pro ty z vás, kteří nemají příliš husté vlasy. Pokud má někdo opravdu velkou hřívu, tento střih většinou nepůsobí moc hezky,naopak řidším vlasům to dodá objem.

Ten druhý typ je naprosto rozdílný. Jedná se o trochu výstřednější módu. Opouští se zde od přírodního vzhledu a základem jsou ostré střihy. Stejně jako u módy dámské je dominantním prvkem ofina, či patka.  Hodí se také pro středně dlouhé vlasy, které by vám měli sahat v nejdelším místě alespoň k uším.

Konečky si nechte zastříhat do špiček a patka by celá měla vytvářet tvar trojúhelníku. Tento styl je náročnější pro muže, kteří nemají od přírody rovné vlasy, potom vám nesmí vadit používání vlasové žehličky.

Ideální barvou je sytě černá, ale myslím, že ani v hnědé či platinové blond účes nevypadá špatně, naopak:)!

Jako vždy, záleží na tvaru Vašeho obličeje a prostě na tom, co vám sedne. Nepodceňujte ale vzhled vašich vlasů, s těmito trendy se stanete neodolatelnými:)!

© 2009-2018 Podzima.cz – zimní oblečení a podzimní móda