NECHTE SE ZAHŘÁT PRAVOU KOŽEŠINOU

02.01.10 - autor: Veronika Grossová

Ačkoliv je v poslední době stále více sporů kolem nošení pravého kožichu, pro některé kožich znamená zaručenou kvalitu a eleganci, kterou si nechtějí nechat ujít.

Pokud patříte mezi ty, kteří již hřejivost pravé kožešiny vyzkoušeli, nebo jste jen zauvažovali nad touto investicí a chcete mít přehled nad tím, jaké druhy kožichů vůbec existují, čtěte dále:)!

Pravá kožešina je vskutku praktická věc. Nad tím, jestli vám v takovém kožichu bude teplo, nemusíte vůbec uvažovat.

Druhá jistá věc je, že každá kožešina se vyplatí i z důvodu spotřebitelského, protože to opravdu není modýlek na jednu sezónu! Naopak, většinou se k němu rádi budete vracet každý rok až do stáří.

No a v neposlední řadě mi jistě dáte za pravdu, že kožich dodá každé ženě vznešenost a šmrnc!

V dnešní době se samozřejmě typ kožešiny zužuje na zvířata, která nejsou chráněná( alespoň v oficiálních obchodech), ale i přesto si můžete vybírat z mývalovce, lišky zlaté nebo polární, jehnětiny,králíka a jiných kožichů.

Některé kožichy jsou dlouhé až po kotníky, některé vám budou sahat jen po boky. Některé jsou ušity z kožichu od shora až dolů a některé jsou z kůže a chlupatě doladěny jsou jen na konci rukávů či na límci.

Nejčastější barvy jsou samosebou přírodní-šedá, hnědá, černá, ale vyrábí se i bílé a dobarvují se do všech možných barev, jako jsou červená,modrá,zelená atd…

Jakkoliv se Vám možná ceny budou zdát vysoké, pokud si vyberete ten, který se Vám opravdu bude líbit, buďte si jisti, že nebudete litovat!

Nejvíce koncentrovaná značka u nás je asi Kara Trutnov a.s., u které můžete začít s výběrem již na jejím oficiálním webu karatrutnov.cz

© 2009-2019 Podzima.cz – zimní oblečení a podzimní móda