I přes končící sezónu se vyplatí nakupovat zimní oblečení

11.03.13 - autor: Míša S.

Zima sice skoro skončila a lyžařská sezóna je téměř u konce, ale přesto je dobré myslet na lyžařské/outdoorové oblečení. Můžeme si díky tomu ušetřit dost peněz vydaných na další sezóny. Takže se zkuste kolem sebe podívat a využít akčních cen na loňskou sezónu.

Máme dnes pro vás jeden TIP. České outdoorové značce ENVY se podařil pěkný kousek. Z nuly se jí podařilo vytvořit nový brand, který je známý už i v zahraničí. Společnost působí na trhu od roku 1999 a založili ji milovníci zimních a outdoorových sportů, kterým nestačila tehdejší nabídka oblečení a doplňků.

A tak oblečení ENVY započalo svoji životní cestu. Před pár lety se jí dokonce podařilo prorazit i na jiné polovině zeměkoule. Otevřela svoji prodejnu v Austrálii u „protinožců“. A tím úspěchy nekončí.

1

Letos přišla s inovativní rebelskou kolekcí dámských lyžařských bund. Mně osobně se nejvíce zalíbila pruhovaná zimní bunda PANELA – BLACK určená především pro ostré lyžařky. Už pěkná kombinace růžové s tmavým textilem mě zaujala – klidně bych ji nosila i jako běžnou bundu do města.

Jenže to bych plně nevyužila její výhody – plně podlepené švy, vnitřní protisněhový pás, kostěný zip překrytý lemem proti sněhu… A takhle bych mohla pokračovat ještě dlouho a usnuli byste u toho. Prostě si mě získala.

2

Druhým kouskem z poslední kolekce byla lyžařská bunda AGUR III. – VIOLET. Nepřehlédnutelný art-deco dekor na nepromokavé tkanině se jim prostě povedl. Stejně jako všechny ostatní lyžařské bundy má vše co správná lyžařka potřebuje – nepromokavost, množství kapes a variabilnost (odnímatelná/tvarovatelná kapuce, protisněhový pás…).

3

Třetím a zároveň posledním tipem pro dnešní den je klasická zimní bunda s prošíváním (a pumlíčky) – Dámská bunda NATALA- BLACK. Díky inovativní technologii SIBERIUM DRW WB a polyesterové výplni zabezpečuje vysokou tepelnou izolaci i během zimních měsíců.

Líbí se vám moderní outdoorové kousky značky ENVY? Tak si pospěšte, protože aktuálně mají velké výprodejové slevy!

© 2009-2019 Podzima.cz – zimní oblečení a podzimní móda