Džíny, představte se!

15.12.10 - autor: Veronika Vycpálková

wranVe světě džínů na nás čeká spoustu osvědčených modelů. Všechny je osobně známe.

Mrkváčedžíny velice specifického střihu, který se dá skutečně připodobnit k mrkvím. Není tomu tak dlouho, co jsme se jim skutečně smáli a v dnešní době je možné naprosto všechno a i v mrkváčích lidi potkáte. Ale není to top. Přidávají přibližně deset kilo, tak je důležité jejich oblečení skutečně pořádně zvážit.

Zvonáče – je to pár let, co jsme po nich doslova šílely. Čím širší, tím lepší. Následovaly hned po módě mrkváčů. Jejich hlavními zastánci jsou hippie.

image2xlBokovky – jak už název napovídá, jde o kalhoty se sníženým pasem, odhalují břicho a záda, často bohužel i více. Nosí se dodnes, ale v zimě to skutečně není to pravé ořechové a věřte nebo ne, pas se začíná přirozeně zvedat, což ocení zejména naše ledviny.

Roury – jsou úzké dlouhé kalhoty, které jsou zejména pro vysoké štíhlé slečny. Nohy opticky prodlouží a hezky vytvarují, ale s ohrnutými konci, což je bohužel často neřest krátkonohých slečen, nohy naopak o poznání opticky zkracují.

2560070Široké nohavice – jsou v dnešní době také přípustné. Jde zejména o velice pohodlné modely. Dnes se kombinují se značkovými teniskami, do nichž se zastrčí – ne leda jak, vysloveně naaranžují. Na léto oceníte jejich nekončící vzdušnost.

Vysoký pas – poslední dobou střídají bokovky, jak už jsem zmínila. Je velice individuální, jestli si tento nový trend zamilujete, nebo je budete skutečně nenávidět. Záleží také na stavbě těla, zda-li budou pohodlné, či nikoliv. Každopádně je jistota, že nebude vylézat nic z toho, co má zůstat schované.

Capri kalhoty – jsou kalhoty zpravidla ušlé, která se hodí v létě k žabkám, v zimě do kozaček. Myslím, že to není nejoblíbenější model, snad pro ztíženou pohyblivost v nich.

Laclové kalhoty – to je otázka osobního vkusu. Nosí se relativně nepřetržitě, ale velice málo. Před několika lety byl ohromný trend laclové kalhoty se sepnutými, svěšenými kšandami, ale to jsme již dlouho dobu neměli to štěstí vidět. V dnešní době je střídají zejména kraťásky s kšandami, posléze i sukně.

Obrázky zdroj:

Luxurymag.cz

Slecna.info.cz

Otto-shop.cz

© 2009-2020 Podzima.cz – zimní oblečení a podzimní móda