Dětičky do teplíčka – dětské zimní bundy

15.12.14 - autor: Petr P.

Dětské zimní bundičky, i když to bude znít pošetile, až tak ohromně nepodléhají módě, jako oblečení dámské, pánské, chlapecké a dívčí. Děti jsou pochodující přirozená krása, tak je zbytečné je přehršile čančat. Co se týče dětí, věnovala bych pozornost hlavně praktičnosti a také bych nechala prostor pro dětskou hravou představivost.

Tedy ne, abychom podle poslední módy koupili holčičce kabátek do pasu, který nemá ani obstojnou podšívku, ale návrháři si takovéto extrémy v dětské módě snad ani netroufají.

Co se týče dětských bund a kabátů v kurzu jsou pro slečny samozřejmě kabátky a pro hochy, kteří chtějí jít s poslední módou, jsou to jednoznačně kožené, či koženkové bundy. Kromě toho, že chlapec vypadá velmi stylově, dodávají tělu jisté vakuum tepla.

Na řádění na hřištích a na koloběžkách bych určitě doporučila obyčejné péřovky, či teplé bundy ve stylu lyžařských, které jsou zejména velmi teplé a to ne na úkor své pohodlnosti a pohyblivosti v ní, která mlže být stížená právě například v bundách péřových.

Jde-li o barvy, zde nejsou žádná jasná pravidla, ale jinak na děvčátkách vždy vedla a jasně povede růžová, fialová a vínová a u chlapců tmavě modrá a černá.

Pokud to co hledáme je zejména tedy praktičnost a to pro to, aby se naše dítko cítilo skutečně spokojeně je samozřejmostí u bundy límec, kapuca, kapsy a teplá, příjemná podšívka. Tedy ne ze šusťákového materiálu. Jako bonus veselé obrázkové rukavice, čepičku a šálu a je nám parádně a jdeme stavět sněhuláky, blbnout a ještě jednou blbnout J

© 2009-2023 Podzima.cz – zimní oblečení a podzimní móda