ZIMNÍ CROCSY PRO DÁMY

20.12.09 - autor: Veronika Grossová

Značka Crocs přivedla ne svět trend gumových bot. Tuto zimu již můžete v prodeji vidět speciální crocsy, které v těchto zasněžených dobách rozhodně využijete! Pojďme si ukázat, jak takové ženské zimní crocsy vypadají.Základem všech je jejich elementární forma, tedy obyčejné gumové „sandály“. Některé mají přetvořenou špičku, většina z nich zakrytou patu, postrádají své dírky, které jsou pro crocsy typické, ale přesto si můžou být návrháři těchto botiček jisti, že lidé vždy poznají, o jakou značku jde!

Jako nejnovější z novinek se prodává model GRETEL. Tvarem připomínají dřeváky, ale kožíšek po stranách jim dodává šmrnc. Navíc, ačkoli se může zdát, že guma neuchrání vaše prstíky u nohou před zimou, opak je pravdou!
gretel_10567_side_23DPokud sháníte boty, které se hodí do sněhu a chcete mít v teple  i lýtka, můžete zvolit například model HALEY. To jsou botky, které vypadají stejně dobře jako kozačky ale svou praktičností to jsou spíš holiny.Pokud vás značka Crocs ještě stále nepřesvědčila a to třeba na základě předpokladu, že takové „gumáky“ přece nemohou být pohodlné, zkuste sami a uvidíte:)! Přímo v tomto modelu se budete cítit jako v bavlně…

haley_10646_22ZPosledním typem, který stojí za to jsou kozačky na podpatku. Tento model nese jméno JACKERS. Zde se již tato americká značka nepatrně odchýlila od své původní výroby, a kromě gumy použila také jemnou kůži. Nicméně technologie nepromokavosti se tím ještě násobí a vy si je můžete obléci například i do divadla.

jackers_10962_001Pokud se podíváte do obchodů, kde prodávají různé druhy bot Crocs, jistě narazíte na spousty zajímavých barevných kombinací a především originálních bot, které se stali populárními díky své pohodlnosti a to ne na úkor vzhledu!

© 2009-2019 Podzima.cz – zimní oblečení a podzimní móda