Vybíráme zimní oblečení na poslední chvíli – tipy

23.11.14 - autor: Míša S.

Zimu už máme skoro za okny a já ještě nejsem vybavená na zimní radovánky. A to jsem vždy pro své blízké etalonem připravenosti a jistoty. Vždy jsem vše stíhala s předstihem, protože plánuji. Kdy si koupím oblečení, kdy boty, kdy mám kde co vyzvednout. Ale tentokrát přišla zima tak nenadále, že mě zaskočila nepřipravenou.

Zima 2014 – kabátky a bundy

Tak teď kde rychle vybrat a hlavně koupit zimní oblečení, abych hned nezmrzla? Pri výběru nového outfitu vhodného do „sibiřských“ českých zim bych začala kabátkem. Slušivým s vypasovaným střihem, který mi krásně sedne do boků a ochrání mě před chladným vzduchem.

lyzarska-damska-bunda-loap-doreen-

Zimní bundy, které zahřejí

Ale rozhodně mi bude stačit jen teď na podzim. Letošní zima 2014-2015 má být opravdu krutá. A na to se rozhodně musím připravit. Hřejivé a zároveň prodyšné zimní bundy – přesně to hledám… Kde jste je kupovaly vy? Já si prohlížím aktuálně novou nabídku od Sportaoutdoor.cz.

Od nich jsem v posledních letech získávala vždy ty nejlepší ceny na zimní výbavu. A to nejenom na bundy, ale i botky – i na lyže mě vybavili. Tedy samotné lyžáky, vázko a SKI jsem si koupila jinde. Ale co se týče oblečení, tak jsem měla vždy vše od nich. I na podzim jsem volila lehký softshell, který prostě neprofoukl. A to v sebevětrnějším počasí.

Takže objednávka se rozhodně vyplatila. Pokud letos se nic nepokazí, nákup bude zase u nich. Ale musím si s tím pospíšit, protože zima klepá na dveře. A pěkně neurvale, protože nám pod nimi podfukuje.

Co si tedy vyberu?

Pěknm kouskem jasně dělaným na lyže je bílo-fialová bunda od LOAP Doreen. Výprodej dělá hodně, takže cena pod tisíc kč za kvalitní a voděodolnou zimní bundu je hodně lákavá. Trochu dražší, ale přesto přijatelnou je i NELL bunda s krásnými retro puntíky. Ideální jak na lyže, tak snowboard.

damska-lyzarska-bunda-nell-w14810-ruzova

Ale dost se mi líbí jejich výprodeje loňských kolekcí za pár set kč – mají i teplé a prodyšné bundičky značky Loap od 500 Kč. A taková nabídka se přeci neodmítá. A když už jsem Podzima, tak tuplem. Zrovna já nemůžu teďka mrznout. Když si přihodím ještě slušivý kabátek, tak se jistě dostanu na poštovné zdarma (aktuálně ho mají na www.sportaoutdoor.cz od 1 000 Kč).

Kde také nakupovat zimní oblečení?

A kde budete letos kupovat zimní výbavu na městské procházky i zimní radovánky na horách vy? Máte osvědčené své kamenné či internetové obchody? Pochlubte se mi s nimi do komentářů. Mrazu NEZDAR!

© 2009-2018 Podzima.cz – zimní oblečení a podzimní móda