Staňme se tajemnými cizinkami

18.03.11 - autor: Michaela Beznosková

Dnes jsem se procházela po letištní hale v Ruzyni a sledovala, jak cizinci odlétají a přilétají. Na první pohled se dá poznat, kdo je našinec a kdo ne – a nemusejí ani promluvit. Prvním poznávacím znamením je větší odvaha, větší barevnost a lehká extravagantnost v oblékání. Tím druhým je pak to, že pokud cestují s přítelem, manželem, či s dětmi, mají vždy nějaký společný prvek. Ať už styl, či barvy. V mnohém bychom se mohli od nich učit. Především pak od italek a francouzek, které dokáží perfektně ladit vzdánlivě nesladitelné.

Itálie:

Co bychom se tak mohli naučit od italek? Určitě používání barev a tvarů! Není nutné se při výběru oblečení, či doplňků držet zpátky. Vždyť existuje tolik krásných barev a většina z nich je nám ku prospěchu. Barvy dokáží upozornit na naše přednosti a zakrýt nedokonalosti. Stačí se naučit správně odvádět pozornost. K tomu nám může pomoci i výběr tvarů. Správná italka si vždy najde cestu, ja zvýraznit to, čím jí příroda obdařila.

Francie:

O francouzech se říká, že jsou milovníky jídla a krásných žen. A jelikož ženy chtějí být  milovány, potřebují být opravdu krásné. A že se jim to daří! Každá francouzka ví, že žena má mít podpadky. Při nošení podpadků naše tělo získá nový, přitažlivější postoj. Bříško se zatáhne a zadeček vyšpulí. Máte ho poněkud větší, než byste ráda? Nevadí. Udělejte z Vašeho většího zadečku přednost!

Pokud bychom měli dělat něco po francouzsku, tak rozhodně nošení kabelek. České přehazování jakékoliv tašky, všech tvarů, barev a velikostí přes rameno není jen nevkusný, ale i nezdraví. Záda se při tom hrbí a nevypadá to hezky. Taška by se měla volně pohupovat na předloktí, nebo být zkrátka držěna Vaší pěstěnou ručkou. Nejlépe s elegantní francouzskou manikůrou.

© 2009-2020 Podzima.cz – zimní oblečení a podzimní móda