Co budou pánové nosit za oblečení v zimě 2010?

24.08.10 - autor: Míša S.

zimní krajinaPánská móda 2010/2011 exceluje svojí jednoduchostí, elegantností a propracovaností. Všechny modely jsou velmi praktické, pohodlné a komfortní. Jsou navrženy, aby zdůrazňovaly zejména osobitost jedince. Některé oblečení je spíče určeno pro volnočasové aktivity, neboť disponuje pohodlným, přirozeným a nenuceným střihem s malou dávkou extravagance.

Zatímco jiné kolekce oplývají tradičním klasickým střihem, dokonalou kvalitou a decentním designem a jsou určeny do společnosti. V zimní pánské módě se mohou dokonce objevit sportovnější střižené modely.

Na tyto módní zimní kolekce byly použity prvotřídní materiály, jako je např. skvělý tvíd, špičkový velur či flauš. V každém případě nechybí tu ani klasické látky ani přírodní vlákna a oblíbené směsi, které se mohou mezi sebou kombinovat.

Zimní móda 2011 přináší nejen konzervativní barevné tóny, ale i vyzývavé odstíny barev. Bohémské kolekce zima 2011 jsou přesně propracovány do těch nejmenších maličkostí. Najdete zde nejen nadměrné kalhoty, ale i klasické pánské kalhoty, originální rovné či vypasované kabáty, elegantní bundy, sportovnější zimní bundičky, pánské vesty, svetry, šály a čepice v atraktivních norských vzorech.

K dispozici jsou tu také pletené pánské čelenky s logem, rukavice s vodoodpudivou úpravou, luxusní jemné svetry či mikiny v módních aplikacích a různých provedeních.

© 2009-2020 Podzima.cz – zimní oblečení a podzimní móda