Chytré snowboarďačky vědí, jak na to!

09.11.09 - autor: Michaela Beznosková

snowboarďačkaSnowboarding v dnešní době není jen o ježdění, ale především o stylu. Proto je dobré znát, jak se moderně obléknout a přitom neztratit možnost volného pohybu při tomto kouzelném sportu.

Jedná se o sportovní oblečení, které je zpravidla velmi drahé. Pokud si tedy nechcete, nebo nemůžete pořizovat každý rok nové kousky do své výbavy, stačí se řídit jednoduchými pravidly.

Pokud se chcete na kopci cítit opravdu volně, být v teple a užít si svobodu, kterou nám snowboard dáva. Nejlepší volbou mohou být výrobky od značky Roxy. Firma se soustřeďuje na dokonalý design, který je navíc dobře kombinovatelný s oblečením ze sezón minulých. Pokud zůstanete značce věrná, nabídne Vám příští rok jistě něco nového, co skvěle zapadne k tomu, co už máte doma ve skříni a Váš příští výlet bude neodolatelný jako vy!

burtonPokud nejste příznivcem této značky, nabízí se značka Burton. Ta je sice o něco dražší, ale co přidala na ceně, to i na kvalitě, takže máte jistotu, že se Vám koupě vyplatí. Navíc letos přišla značka Burton se spoustou novinek, které stojí nejen za vidění, ale i za ozkoušení.

Letos zimě vládnou hvězdy všech druhů, barev a velikostí. Nosí se úplně na všem a na bílém sněhu vyniknou snad nejlépe. Pokud nechcete utráce za budny a kalhoty s hvězdičkami, které pravděpodobně již příští rok hlavní roli hrát nebudou, pořid’te si alespoň čepici, šálu, či rukavice s tímto motivem. Budete nepřehlédnutelnou HVĚZDOU sjezdovky!

TIP:

Značka Zimstern má hvězdu přímo v logu a její výrobky jsou jimi přímo zasypány!

© 2009-2019 Podzima.cz – zimní oblečení a podzimní móda