Baculky mají také nárok na francouzskou módu!

18.05.13 - autor: Míša S.

I slečny s nadváhou mají právo na pěkné oblečení, které jim bude slušet a ukáže jejich krásu. Naštěstí ne všechny módní značky nediskriminují slečny, které mají nadměrné velikosti oblečení, takže mnohdy je z čeho vybírat. S trochou štěstí se tak dají nalézt slušivé módní kousky ve větších velikostech než je obvyklé.

nadměrnými velikostmi bývá pár problémů – často je nemají v kamenných obchodech, a když už mají, tak některé baculky mohou pociťovat nepříjemné stavy a nervozitu v úzkých kabinkách, které nejsou často dělané na „české holky“. Řešením je oblečení si vybrat a koupit on-line v internetovém obchodě a zkusit si ho až doma v klidu a bez stresu. Je štěstím, že mnohé obchody na internetu nabízejí elegantní dámskou módu z Francie a to dokonce v nadměrných velikostech.

Za chvíli tu máme jaro (ono se to nezdá, ale je opravdu za rohem) a s ním přijdou nové módní trendy a styly. Středobodem módního světa je Francie a především Paříž a v nové sezóně tomu nebude jinak.

Francouzská móda byla vždy elegantní, smyslná a především ženská – kdo by také chtěl ukrývat ty krásné křivky, kterými jsou mnohé ženy obdařeny? Právě že nikdo! A už vůbec ne zdychtiví Francouzi.

Nadměrné oblečení s francouzským šmrncem si vůbec nezadá s klasickým oblečením – na západě Evropy prostě vědí, co ženám sluší a precizně to promítají i do svých módních kouskům. Nejenom díky tomu je možné díky rafinovaným střihům a složitějším dekorativních prvků na oblečení skrýt případné nežádoucí „faldíky“.

Nevíte, kde byste sehnali oblečení v nadměrné velikosti, které by však v sobě mělo něco z francouzské smyslnosti a elegance? Zkuste e-shop Blancheporte.cz. Na prodej nadměrných velikostí se přímo zaměřují, takže budete ve správných rukou.

© 2009-2020 Podzima.cz – zimní oblečení a podzimní móda