A co když skončí slevy??

24.02.10 - autor: Veronika Grossová

logoNavštivte Fashion Arenu Outlet Centrum ve Štěrboholích! Toto jediné outletové (výprodejové) centrum v Praze nabízí na jednom místě obrovské množství obchodů se zlevněnými věcmi světoznámých značek.

Můžete sem zavítat kdykoliv v průběhu roku a prodejny Vám nabídnou slevy většinou od 30 do 70 procent a to už za to rozhodně stojí, především, pokud si chcete dopřát kvalitu. Většina zdejších obchodů jsou totiž opravdu známé, kvalitní a často luxusní značky, které jsou ale díky Fashion Areně dostupné všem!

Najdete zde snad opravdu všechno, co může člověk potřebovat. Počínaje spodním prádlem, společenským oblečením a sportovní módou přes obuv a kožené zboží až k elektronice a kuchyňským potřebám.

Po tom, co skončí slevy ve Vašem oblíbeném, normálním obchodu se neprodané kusy dostanou právě sem- do outletového centra, kde je najdete ještě za nižší cenu. Proto neváhejte a vyrazte sem nyní a nakupte si krásné a kvalitní zimní oblečení, či lyžařskou výbavu na příští rok nebo blížící se jarní lyžování!

Čas od času zde nějaké prodejny individuálně pořádají ještě větší výprodejové akce, které trvají např. týden nebo nějaké speciální akce týkající se aktuálního dění. V těchto dnech např. prodejna Festina fandí českému týmu na ZOH ve Vancouveru a za každou medaily, kterou vyhrají čeští sportovci následující den odmění jejich zákazníky 20ti procentní slevou navíc!

Nákupů ve Fashion Areně ve Štěrboholích se nemusíte bát ani s dětmi. Je zde nově zavedený dětský koutek a k občerstvení Vám jistě poslouží restaurace v horním patře této půlobloukové budovy.

Seznam všech prodejen a další užitečné informace naleznete na jejich webu http://www.fashion-arena.cz

© 2009-2019 Podzima.cz – zimní oblečení a podzimní móda