3 tipy na pánské zimní oblečení

18.12.13 - autor: Míša S.

Chladné počasí musí pociťovat nejspíše každý z nás. Za oknem sníh a mrazivo, takže se musíme pořádně připravit. Dnes vám dám pár tipů na pěkné oblečení pro muže. Takové, které se nebudete stydět nosit a hlavně vás ochrání před chmurným a chladným počasím.

Nejdříve bych začal s pánskými svetry, kterým nechybí styl a zároveň nestojí majlant. Materiálem je kombinace akrylu, vlny a elastanu.

1

Na svetru se mi nejvíce líbí šálový límec, který je v posledních letech příjemným osvěžením pánské módy. Hlavně je pěkně praktický, protože částečně zakryje i krk, takže šála bude mít o to méně práce se zastavením chladu. Zimní svetry si sám vybírám dle toho, k jakému účelu je budu nosit.

Bude rozdíl, když si vyberu svetr do společnosti a jiný si vezmu například na sraz s přáteli. Kam bych zval můj zvolený? Rozhodně na méně okázalé akce, rozhodně je vhodný pro běžné nošení. Do společnosti bych zvolil střídmější vzhled – pro odvážlivce i tento svetr by mohl být pěkným kouskem, kterým osvěží svůj společenský outfitu. Pro někoho bude ale za vyvrhela.

2

Druhým tipem bude jednoduchý svetr s károvaným vzorem – pro mě ideál na golf. Někdo namítne, že na něj v zimě není sezóna, ale dle mě (a mnoha dalších) platí, že není špatného počasí, ale pouze jen špatně oblečeného golfisty. Klasický střih zimního svetru s pěkným károvým vzorem bych si vzal klidně i do společnosti v kombinaci s bílou košilí.

Pokud nejste příznivci svetrů, ale máte raději volnočasové oblečení jako mikiny, nemusíte hned utíkat z tohoto článku plného tipů na stylové svetry. I pro vás mám jeden tip na pěkný kousek – viz fotka u tohoto odstavce

3

Mikiny s kapucí bych klidně zkombinoval s jednoduchým kabátem – je to sice střet stylů (sportovní x společenský), ale některé kombinace vypadají přesto skvěle. Určitě bude vhodnější jednořadý kabát, který je spíše ležérnější než dvouřadý.

© 2009-2019 Podzima.cz – zimní oblečení a podzimní móda