Zajímavé doplňky, bez kterých se neobejdete

16.10.11 - autor: Míša S.

Zařizujete byt a hledáte zajímavé osvětlení? Podívejte na www.profisvietidla.sk. Jedná se o slovenský internetový obchod, který vznikl v roce 2010 pod taktovkou společnosti KPP COMPANY a zabývající se různými druhy osvětlení. V současnosti na stránkách svého e-shopu nabízejí interiérová i exteriová svítidla osmi různých značek.

Světla vypadají designově velice zajímavě. Vybrat si i můžete LED svítidla, která patří mezi nejúspornější světla současné doby. Mezi jejich přední výhody patří dlouhá životnost (30 000 až 100 000 hodin), mechanická odolnost a může dosáhnout až 10 krát vyšší účinnosti než klasická žárovka. Led žárovky se na trhu vyskytují přibližně 40 let a jsou vyráběny v mnoha různých variantách.

Na trhu můžeme najít levné led žiarovky s malým výkonem, výkonnější, které jsou schopny nahradit staré vakuové žárovky až po speciální, jež jsou vysoce výkonné. Ty nahrazují sodíkové výbojky v pouličních lampách.

Další doplňky, které jistě oceníte, můžete objednat z pohodlí svého domova na http://www.hobbypredajna.sk. Jedná se o slovenský hobby market, který se specializuje na bytové doplňky, najdete zde např. houpací sítě, kamnové kachle, ruční nářadí, bazény, vířivky, věci potřebné na zahradu, ventilátory, kúpeľňové doplnky, vodové baterie atd. Svietidlá mají v tomto obchodu velký prostor, takže se nemusíte bát, že sei nevyberete. Na výběr je velké množství velikostí, výkonů, ale také tvarů a barev! Nemalý prostor byl věnován veškerému koupelnovému vybavení. Zařizujete si novou koupelnu a nevíte kde sehnat vodovodné batérie ? Zkuste právě tento obchod.

S blížícími se Vánoci jistě už přemýšlíte nad dárky pro své blízké. Hobby prodejna nabízí na svých internetových stránkách také dárkové poukazy různých cen, kterými necháte výběr konkrétní věci na obdarovaném.

© 2009-2020 Podzima.cz – zimní oblečení a podzimní móda