PUSH-UP JEANY – pro zvýraznění vašich křivek

22.02.15 - autor: Veronika Grossová

Nevypadají vaše křivky přesně podle vašich představ? Nevadí!  Značka Liu.Jo přišla s novým typem jean, které nazvednou Váš zadeček do maximální svůdnosti.

Pokud nejste úplně spokojené, stejně jako mnoho žen, se vzhledem této problematické části, už nemusíte zoufat. Tato italská značka doladí vaše obliny do ideálního tvaru a velikosti.

Pevná džínovina, která padne přímo na tělo kombinovaná se speciálními „Hype fit“ vlákny, které byly poprvé využity teprve loňskou sezónu, omladí vaše tělo a udělají z vašich nedostatků přednosti, se kterými se budete rády chlubit!

Jsou vyrobené ze speciálního High-tech strečového materiálu a tím se stávají odolné vůči hrubšímu praní, takže se nemusíte bát, že se jeany za chvíli odrbají.Navíc u každého typu máte jednotlivě napsané, jak je správně vyprat a nezničit.

Kalhoty se samozřejmě vyrábějí jak v barvě do černa, tak v klasické jeanové- světlé i tmavé. Můžete si taky vybírat z různých typů, čemuž napovídá i jejich označení. Standart, slim leg,high waist,skinny leg nebo snad libo jeany lehce do zvonu? Stačí si jen vybrat:)!

V praze prodávají značku Liu.Jo v Železné ulici, kde již nyní můžete kolekci BottomUp koupit.

© 2009-2019 Podzima.cz – zimní oblečení a podzimní móda