Přitažlivost, sebevědomí a pohodlí – to vše zajišťují kvalitní podprsenky

27.03.13 - autor: Míša S.

Výběru správné podprsenky je důležité věnovat velkou pozornost. Neměla by tlačit, neměla by být příliš volná a samozřejmě měly bychom se v ní cítit dobře = přitažlivé. Která z nás by také nechtěla být sexy?Je neotřesitelné, že padnoucí a příjemné prádlo má veliký vliv na naše sebevědomí. Když víme, že jsme prostě perfektní, tak nás prostě nic nezastaví. Když víme, že jako prádelko máme ne zrovna vzhledné kousky textilie, tak nám to vůbec nepomůže.

1

Pěkným kouskem do šatníku (který ocení především naši pánové) je černá kosticová podprsenka Leilieve. Na první pohled nezaujme, ale na druhý rozhodně ano. Jistě si všimnete pěkného detailu z průhledné látky a malého, ale přesto pěkné šperku v záňadří. Povrch vytužených košíčků je pokryt tylovou krajkou v tmavé barvě.

Nejvíce se mi na ní líbí atypické řešení využívající dekorativní síťové textilie, která zakrývá více prostoru, než běžná podprsenka. Vytváří tak potřebný nádech tajemství. Přeci jenom pánové rádi zapojují svoji představivost… Přemýšlejí, co krásného na ně čeká v tak krásném prádelku… Jen ať se nechají překvapit viďte:)

2

Netradičním kouskem prádla je anticelulitidní podprsenka. Uvnitř látky jsou zašité miniaturní krystalky, které na první navlečení ani nepocítíte. Ale vaše kůže ano. Neustále je při každém pohybu jimi masírována a tím dochází k její aktivaci.

Zpevňuje se a lépe se regeneruje. Zadní zapínání nevypadá sice nejlépe – je to poměrně veliký kus látky přes horní pletenec a lopatky. Ale předek vypadá i přes svůj zdravotní účel poměrně šik.

3

Pokud máte v plánu vyrazit na nějaké společenské akce, tak jistě neustále řešíte, kde najít perfektní podprsenku… která nemá ramínka. Mám pro tebe tip – je jím korzetová podprsenka Sielei. Vyztužené košíčky, příjemný materiál a především výborné silikonové proužky, které zabrání slézání podprsenky ze svého správného místa

© 2009-2020 Podzima.cz – zimní oblečení a podzimní móda