Plavky 2011

26.07.11 - autor: Míša S.

Stejně jako kalhotky, podprsenky a celkově spodní prádlo tvoří důležitou součást šatníku ženy i plavky. Snad každá slečna či žena již byla plavat, ať už se školou, manželem, přítelem či kamarády. Každá žena si chce v normálním oblečení připadat krásně, ale stejný pocit musí mít i při nošení plavek. Ale výběr plavek pak záleží na samotné postavě, protože každá žena by si měla uvědomit na svém těle pro a proti. Vybírejte plavky dle širokých boků, tvaru zadečku či velikosti prs. Na všechny tyto kritéria by měla být brána zřetel.

Kamenný obchod nebo internet?

Plavky bychom mohli rozdělit na jednodílné a dvoudílné. Velké oblíbenosti se těší dvoudílné plavky, které působí sexy. Dvoudílné plavky dnes můžete koupit jednak v kamenném obchodě, jednak na internetu. Záleží pouze na Vás. Kamenné obchody však dominují tou výhodou, že si vybrané plavky můžete přímo vyzkoušet. Ale ruku na srdce, nejsou na internetu jedinečné modely, které v kamenném obchodě jen těžko seženete?

Vybírejte vhodné barvy

Dvoudílné plavky vybírejte dle barvy pleti, přičemž slečny se světlou pletí by se měly vyhýbat svítivým barvám. Patříte-li mezi tento typ žen, vyhýbejte se také barvám žluté, černé či bílé. Ke světlé pleti se hodí spíše odstíny teplejších barev, tedy oranžová, hnědá či béžová. Ženy s tmavou pletí mohou volit plavky jakékoliv barvy. Avšak nejen dvoudílné, ale i jednodílné plavky si získaly své věrné nositelky. Dnes jsou k dostání jednodílné plavky mnoha střihů, které působí elegantně, ale i sexy.

Dětské plavky

Ani Vaše děti by neměly zůstávat pozadu. Pořiďte své dceři dětské plavky v růžové barvě dominující moderními kanýrky. Dětské plavky jsou k dostání také s různými pohádkovými motivy a postavami. Vyberte dětské plavky, které padnou do oka nejen Vám, ale i Vaší dceři či synovi. Také Vaše dítě by mělo jít s módou a na pláži působit skvěle.

© 2009-2020 Podzima.cz – zimní oblečení a podzimní móda