Originální potisky vládnou světu

14.06.14 - autor: Míša S.

Dnes trochu odbočíme od běžného tématu podzimního a zimního oblečení. Dnes pro vás mám slušivý tip, který budete milovat jak na jaře, tak v zimě. I v létě si budete originální potisky užívat.

O čem, že to mluvím? Přeci o inovátorských potiscích na tričkách a mikinách, které kolemjdoucím mohou vykouzlit úsměv na tváři. A ne ten posměšný, ale nadšený. Rozradostnělý a chtivý po informacích typu „Kde jsi tu mikinu/tričko koupil? CHCI ho taky!“.

WOW účinek k nezplacení

Přesně takový vliv mají na ostatní trika a mikiny od Bastard.cz. Na českém trhu není moc jiných prodejců, kteří by prodávali designové kousky, které mají vtip a dobrou životnost. Protože sebelepší triko s potiskem musí jednou do pračky. A tam mnohdy končí veškerá legrace.

Mnohé potisky nevydrží mnohdy ani jediné vyprání. Ale u Bastardu si můžete být jistí, že vydrží – jejich trika už mám od roku 2011, kdy jsme spolupracovali na několika článcích zde na Podzimě či Girlie. A víte co? Pořád vypadají jako nové a přitom patří mezi mé nejoblíbenější.

I v mikinách mně to sluší

270

Novinkou pro mě jsou rozhodně mikiny, které dříve rozhodně zařazené do nabídky neměli. Využili nejúspěšnější motivy od českých designérů a dali je na mikiny. To by přeci nemohlo dopadnout špatně. Objednejte si je zde – kdo by nechtěl o designový kousek, který vám v šatníku rozhodně „zavazet“ nebude.

Co jsem u nich vybírala tentokrát nového? Pánská trička. Možná se budete divit proč, ale moji přátelé si jejich motivy na mě oblíbili natolik, že je chtějí také. Samozřejmě mozek s USB kabelem či požírající se zajíčky a jejich hannybannismus na hrudi nosit nebudou. Pánská trička za dobré ceny jsem pro ně vybírala především s motivy Stíracího losa, mořského discoďase… Největší úspěch má motiv „Ugly girl look better in DARK“ – co více dodat?

© 2009-2019 Podzima.cz – zimní oblečení a podzimní móda