Módní trendy se týkají i těhulek

15.04.15 - autor: Míša S.

A není se čemu divit – stále to jsou ženy, které chtějí vypadat skvěle. Jen k obvyklým starostem (probírání butiků, e-shopů s módou a botičkami) jim přibývají ještě ty „nové“ – hledání kočárku, kdo bude moci hlídat a také co na sebe v době, kdy bude bříško stále větší a větší? A v ten moment zjistí, že těhotenská móda není tak vzhledově omezená, jak by každý čekal.

Nemusíme nutně chytat inspiraci ze světových módních mol (od Gucci, Karla Lagerfelda, Chanelu a dalších), ale stejně chceme vypadat skvěle i v těhotenství. A s tím vám pomůže e-shop Těhotne.cz – těhotenská móda (šaty, kalhoty, tuniky, halenky a mnoho dalšího) na jednom soustředěném místě.

Speciálky mám nejraději…

A jak už to bývá, tak když se někdo soustředí jen na 1 obor, začne v něm být odborník. V daném e-shopu moc dobře vědí jaké typy oblečení, materiálů a střihů se hodí pro nastávající maminky.

obrazek-17388-1Vědí, jaké problémy budou řešit a nabízejí pomocnou ruku. Ráda nakupuji v menších speciálkách, kde dostanete právě takový servis. Radu, tip či další pomoc s výběrem. A tady jsem ji dostala.

Nehledala jsem ale oblečení přímo pro sebe (ještě bohužel ne – přítel se pořád necítí), ale pro svou sestřičku. 1 trimestr má za sebou, takže už jí bříško bude pěkně růst a růst. A s tím přichází otázka „co na sebe“. Vybrala jsem jí prozatím pěkné ¾ (tříčtvrťáky), které příjemně pojmou i rostoucí těhotenské bříško a zároveň udělají pěknou parádu. Hlavně na teplé léto budou ideální.

Pokud byste vybírali například šaty či tuniky/halenky, můžete se při výběru barev inspirovat u módních trendů pro tohle jaro/léto (2015) – prim budou hrát pastelové barvy (syté odstíny modré, žluté, zelené, fuchsiové a dalších) a stejně jako v minulých letech neopadne trend nosit černo-bílou kombinaci. Ta se totiž snad nikdy neokouká.

A co vy, moje čtenářky? Řešíte už těhotenskou módu? Vybíráte nové kousky, nebo je máte od přátel či rodiny? Napište mi své zkušenosti do komentářů 🙂

© 2009-2023 Podzima.cz – zimní oblečení a podzimní móda