Dráždivé noci s přítelem – máte sexy prádelko?

26.03.13 - autor: Míša S.

Příjemných chvilek strávených s přítelem není nikdy dost. A to hlavně těch milostných. Láska sice prochází žaludkem, ale i po perfektní večeři je dobré pokračovat. A pomilovat se.A tak dalším dílkem skládačky jménem „spokojený partnerský život“ bude kromě perfektního jídla i dráždivý sex. A k tomu od nepaměti patří pěkné prádelko. Sexy prádelko, které i ze stydlivky udělá provokující dračici.

Dneska bez studu vám dám pár tipů na pěkné erotické prádlo. Sama jsem spíše zastánkyně stylu „elegantně zahalená a ne „kozy ven“, takže nepůjde o zbytečně prudérní a odhalující kousky.

Mám ráda, když partnerova mysl běží na plné obrátky a představuje si… co bude skryté pod tím krásným prádelkem. Jaké překupko na mě čeká? Přesně toho chci dosáhnout dnešními tipy.

1

Jednoduchým kouskem s klasickým střihem je Bloom chemise značky Obsessive. Poloprůsvitná košilka má plné košíčky s krajkovým dekorem. Za mě, coby milovnici minimalismu, bych vyhodila bílé mašličky na bocích, ale i přesto bych s tímhle kouskem zabodovala u přítele.

2

Dráždivějším kouskem (a netradičním) je bodíčko Seven’til Midnight. Provokativní kombinace růžové jemné látky spojující horní a spodního a horního dílu v černé barvě je sexy. Ňadra jsou skrytá sice z poloviny, ale i přesto stále zakrývají pěkné detaily. Záda i boky jsou pěkně prázdné, takže nic nebrání hladovým pohledům po jemných ženských křivkách.

3

Pro dráždivější a tvrdší noc doporučuje model Agnes od Obsessive. Černý lakovaný povrch alá bdsm děva dokáže rozproudit krev v těch správných místech. A nepotřebujete k tomu ani bičík či přísný výraz

Korzet pěkně obepne boky a případně i lehce zakryje případné nedokonalosti na postavě. Stáhnutí sice může být citelnější, ale co bych pro toho svého neudělala že?

Líbil se vám některý z těchto kousků? Nebo máte tip na vámi ozkoušený (přímo v praxi s přítelem)? Podělte se s námi o své zkušenosti a tipy. Rádi zjistíme, co se vám líbí a co „bouří fantazie“.

© 2009-2019 Podzima.cz – zimní oblečení a podzimní móda