Jak ho rozparádit? Pěkným korzetem, podvazky a punčoškami…

11.11.13 - autor: Míša S.

Taky milujete ten pocit, když jsme obdivované za to, jak jsme krásné a přitažlivé? Pojďme si zajistit, že takové budeme vždy. Okořeníme totiž naši společnou noc dráždivým prádélkem. Toho není nikdy dost. A oni ho na nás tak milují.

1
Základem erotického šatníku je pěkné spodní prádlo, které vykouzlí pěkné křivky. Ale nemyslete si, že pouhý nákup kdejaké podprsenky či kalhotek vám pomůže v sexappealu. Nejlepší na erotickém prádle je, že ho mnohdy můžete nosit i pod běžné oblečení. A bude vám dodávat sebevědomí a vědomí toho, jak moc jste sexy pod džínami a lehkým topem.

Tam se totiž ukrývají rajcovní kalhotky s mašličkami a nebezpečně vykrojená podprsenka s krajkou. Když ani ty nestačí pro rozdovádění partnera, tak musíte přitvrdit (nebo si najít jiného, kdy tenhle je ťululum).

Co takhle provokativní punčochy? Pěkným kouskem jsou punčocháče imitující podvazkový pás s mašličkami. Na první pohled sexy… A na druhý? Ještě více. Podvazky jsou prostě sázka na jistotu. Pokud neholdujete samodržícím punčochám, ani se bez nich neobejdete. Podvazkový pás je taky pěkný nástroj, jak toho svého dostat do kolen. A on s pohledem na vás do nich půjde velmi rád.

Nejtvrdší kalibr, který na svého přítele (či snad partnerku?) můžete vytáhnout, je pěkný korzet. Nemusí být ani pevný s kosticemi z velryby, vyrobený vám na míru. Stačí i běžný konfekční. Ale mezi korzety si musíte vybrat ten, který vám zvýrazní ty správné partie. Ne všechny dobře obkreslí naše ženské křivky.

2
Můj oblíbený nemá pevné zapínání, takže mi umožňuje plně si užít všechny pohyby, které si s partnerem v posteli vymyslíme. Takže ani na náročnější polohy ho nemusím sundávat. A to je právě sexy – co je zakryté, je přitažlivé.

Proto je holka v pěkném prádelku tak rajcovní a když se svlékne, už tak moc není. Je to proto, že kluci potřebují zapojit do sexuality své představy.

Copak asi na mě vykoukne pod tím naducaným korzetem? Jaká má asi ňadra? Jaké dvorce a jak našponované bradavky? Tohle přesně se jim honí hlavou – a to je dobře:) Jen ať pěkně přemýšlí a jsou ještě rozdováděnější.

Po dnešním článku už snad víte, jaké pěkné prádelko vám chybí v šatníku – takové, v kterém se i nejslušnější holka bude cítit jako lascivní děva… Prádélko jsem vybírala z e-shopu Esensa.cz – pro nákup dráždivého prádla vám ho doporučuji…

© 2009-2019 Podzima.cz – zimní oblečení a podzimní móda