Krajkové šaty

11.02.16 - autor: Míša S.

Krajkové šaty vypadají sexy, elegantně a působí neokoukaným dojmem. To jsou jen některé z mnoha důvodů, které vedou ženy k tomu, aby si takovou garderobu pořídily domů. Jenomže když se potom ve vysněných krajkových šatách postaví před zrcadlo, vypadají jako zamotané do záclony.

Ne každá žena umí krajkové šaty nosit a ne každé krajkové šaty umí nosit ženu. U krajkových šatů přeci jen platí několik pravidel, kterých byste se měla držet, pokud nechcete na plese vypadat jako byste na sobě měla síťku na vlasy. A jedním z těch nejzákladnějších je určitě barva. Krajce totiž sluší přirozená barva jako je černá, tmavé odstíny modré nebo šedé, či třeba bílá.

summer

Rovnou zapomeňte na svítivě červené, modré nebo žluté, ty z krajky dělají vulgární síťovinu, přes kterou se mohou muži akorát tak pokochat tím, co máte pod nimi. Naproti tomu klasické odstíny vám dodají na eleganci a kouzlo, díky kterým budete zajímavá s puncem záhadnosti.

Méně je někdy více

I když se vám líbí celokrajkové šaty zdají krásné, snadno se může stát, že v nich budete vypadat jako párek ve střívku. Rozhodně je lepší si vybírat takové modely, které mají z krajky jen některé části, tím pádem potom krajka více vynikne. Skvělou volbou jsou například krajkové rukávy u jinak „tílkových plných šatů“.

Ať už jsou dlouhé, tříčtvrteční nebo krátké budou působit zajímavě a elegantně. Krajka ale vypadá dobře i jen jako doplněk dekoltu. Dále šmrnc krajka dodá šatům i na opačném konci, tedy na lemu spodničky.

Zde už ale tolik nevynikne a v každém případě mírně omezí na pohybu, takže na polku můžete s krajkovými šaty rovnou zapomenout. Další možností jsou již výše zmíněné celo krajkové šaty, které pokud si mermomocí chcete pořídit, volte je v kratším střihu maximálně délky po kolena a lépe úzké než široké. Tak jejich styl vynikne a stejně tak i vy.

Do svého looku si můžete třeba pořídit i krásné zdobené lodičky.

© 2009-2019 Podzima.cz – zimní oblečení a podzimní móda