Vesty letí – aneb letošní módní hit

01.09.11 - autor: Veronika Vycpálková

Dokud ještě zbývá čas a počasí, ač ošemetné, tak ještě stále slunečné a dá se říci, že je docela hezký teplý podzim. Tak tedy toho využijte a ukažte se v tom, co letos na podzim letí.

Vesty jsou tím podzimním hitem. Hodí se téměř ke všemu a dají se sehnat v mnoha provedeních a barvách. Tak následujte barevnost podzimu a zazařte v nějakém odvážném kousku.

Vybírejte z vest s náplety, s kapucí, límcem, kožíškem, na zip, knoflíky, či suchý zip. Vaši pozornost by si zasloužily vesty s odepínací kapucí, v případě že je váš problém rozhodování. Můžete mít v podstatě dvě vesty v jedné. A to je nabídka, kterou nikdo jen tak neodmítne. Kapuci tedy můžete upotřebit v deštivých dnech, ale vytáhnete-li ji znovu na světlo světa, kupříkladu na jaře, déšť už není denním bubákem a můžete změnit styl a kapuci odložit. Díky pevným spodkům, nejlépe nápletům je jisté, že vám nebude profukovat. Stejně řešené je to u ramenních otvorů.

Výhodou vest je jejich všestrannost. Nejdete-li do vyloženě slušné společnosti, můžete vestu upotřebit skoro neustále, je praktická a zároveň stylová. Na procházku, na nákup, na kulturní akce, na běhání.

Dobrý trik, jež vesta ovládá je žebrovaný styl. Každá žena ví, co ji udělá hubenější – bavíme se o optických změnách – a tak je vám jistě jasné, že tedy i v tomto případě můžete svou siluetu oblažit krásnými křivkami.

Vesta má skvělé možnosti, jak si vyhrát se závěrečným vzezřením, vzhledem k tomu, že můžete kombinovat s každou mikinou, či svetrem, aniž by se to minulo účinkem. A tak můžete každý den vypadat jinak.

© 2009-2018 Podzima.cz – zimní oblečení a podzimní móda