Skateboarding a stylové oblečení k sobě patří!

27.09.12 - autor: Petr P.

Máme tu podzim a s ním i příjemnější dny pro řádění venku. Kdo by chtěl venku lítat na skejtu, když slunce paří a my jsme raději u vody. Na podzim je venku mnohem příjemněji a ve skateparcích je víc lidí.

Musíme si užít ještě příjemné dny, kdy jsou parky otevřené. Naštěstí jen některé skateparky bývají v zimě zavřené (například park v Hradci Králové). Královehradečáci – zkuste pardubický skatepark, ten je otevřený celoročně! Plus bude brzy rekonstruován a rozšířen.

Ke skateboardu bezesporu patří určitý styl oblékání – většinou casual street oblečení. Nedílnou součástí jsou i skatové boty. Víte kde sehnat kvalitní botky? Jistě si řeknete, že se dají sehnat všude. Jenže ne ve všech kamenných či on-line obchodů nemají všechny dobré značky.

1

Pánské skate boty si pravidelně kupuji na on-line obchodu Dobrýznačky.cz. Jak už název říká, nabízí jen dobrý a kvalitní značky. Tak proč byste u nich nenakupovali ani vy?

Kromě kvalitních botek pro skate (které jsou dostatečně široké, aby se zlepšila vaše stabilita na desce skatu) nabízí daný shop i další módní kousky oblečení. Bundy, čepice, kalhoty, pánské pásky, plavky a trička – vybere si nejspíše každý. Nebo vám něco chybí v širokém sortimentu obchodu?

Víte co mám na tomto skate shopu nejraději? Jeden den objednám a druhý den hned zboží odesílají. Nemusí čekat na to, až jim zboží přijde z centrálního skladu. Oni ho mají už skladem.

Ptáte se, co jsem si posledně v shopu koupil? Kromě pár triček a silnější mikiny i jedny fajnový botky – „ripcárly“. Konkrétně model RIP CURL QUARTZ MID ICON v černo-zelené barevné kombinaci. Pěkný streetový kousek, se kterým se nemusím po tréninku v parku bát jít do klubu.

© 2009-2020 Podzima.cz – zimní oblečení a podzimní móda