Podzimní kabátky – znak dobrého vkusu

23.10.10 - autor: Veronika Grossová

919-17Vyrážíte do práce, školy, restaurace nebo s kamarádkou na odpolední dámskou jízdu, sladěné máte úplně všechno od trika až po spodní prádlo a najednou zjistíte, že nemáte, co si přes to všechno obléct??…

Je na čase pořídit si kabátky, které lze kombinovat v nespočetných variací.

Pokud si koupíte jednobarevný kabát klasické barvy, nic jím nezkazíte a budete ho zajisté moci uplatnit v několika dalších sezónách! Černá, hnědá nebo šedá- to všechno se hodí a navíc je můžete doplnit výrazně barevnými doplňky!

Jak ale již úvodní obrázek napovídá, v barevných kusech budete mezi ostatními vypadat jako hvězda:), takže jen do toho!!

Kromě jednobarevných se už od loňska návrháři zaměřují na vzory- nesmrtelné kostičky,káry, ale také květy a jiné, které mohou dokonale dotvořit vaší postavu!

KABÁTKY VZORYJak vidíte, délka záleží na vás a především na tom, jaké volíte boty a kalhoty, či sukni. Délka do půlky stehen působí více sportovně, dlouhé kabáty nad kotníky mají něco do sebe především na večer a společenské akce.

Stále více rozšířené jsou kabátky s páskem v pase nebo přímo v pase zužené. Kromě nich jsou v kurzu i ty s rovným střihem, na kterých více vyniknou případné zdobené kapsy nebo větší límec.

Můj osobní typ na podzim je jednobarevný bílý kabátek, který může být doplněn výraznějšími knoflíky například hnědé barvy. Navíc v kombinaci se sněhem, který nás nejspíš v nejbližší době čeká, by bílá barva mohla krásně ladit a zároveň vyniknout:)!

© 2009-2019 Podzima.cz – zimní oblečení a podzimní móda