Jaké kalhoty zvolit na podzim??

28.10.10 - autor: Veronika Grossová

Šatům a letním sukním už dávno odzvonilo, a tak nezbývá nic, než opět vytáhnout kalhoty. To ovšem neznamená nutnou ztrátu sex-appealu pod nánosem látky na celých nohou:)!Trend úzkých kalhot se rozhodně nemění a to je jedině dobře! Nejen ty štíhlé z nás toho mohou využít. Kalhoty zastrčené do vyšších kozaček vypadají skvěle na každém, nebojte se toho!! Navíc nohu to opticky nádherně prodlouží a v kombinaci s delším svetrem nebo kabátkem budete vypadat neodolatelně. Můžete volit jednobarevné kalhoty a naopak boty jako doplněk.

Ten, kdo se přeci jen v útlých kalhotách necítí dobře, ani volnější střihy anglického typu nejsou k zahození. V tom případě bych ale doporučila lodičky či jen kotníčkové kozačky.

Třetí možností jsou tříčtvrteční kalhoty, pod které se dají navléct punčocháče spousty veselých i podzimních barev z estetického i zahřívacího hlediska!

A V JAKÝCH BARVÁCH SE MÁTE PŘEDVÉST?

Kromě klasických černých si nenechte ujít například šedou, která se hodí k jasným barvám jako je tyrkysová nebo fialová.

Safari styl od léta stále přetrvává a tak si i fanynky legín přijdou na své, navíc, nikdo netvrdí, že žirafa nemůže mít flíčky podzimních barev:)!

A nakonec, jako vše tento rok- i kalhoty se nosí s flitrama!! Kdo netouží po tom být jako disko koule, může zvolit alespoň flitrové nášivky na kapsách či pásek.

f676db1557_54002694_o2

© 2009-2019 Podzima.cz – zimní oblečení a podzimní móda