Máte v botníku boty, které budou frčet na podzim 2010?

27.07.10 - autor: Míša S.

dámské botičky na podzimLetošní podzim 2010 bude ve znamení nadčasového stylu, který bude na první pohled velmi jednoduchý, ale i elegantní a přitom vysoce módní. V tomto případě návrháři nejvíce kladli důraz na dokonalé zpracování, hezké detaily a kvalitní materiály.

Avšak dnešní podzimní trendy opomíjejí bohatou paletu barevných odstínů, zatímco tu nechybí překrásné zdobení v podobě nařasených části, dekorativních knoflíků, stříbrných či zlacených přezek různých tvarů a velikostí. Mezi další módní trendy zdobení patří i tradiční kožené a neobvyklé kovové nášivky, odřený vzhled, lesklé odlesky, střapce či velmi originální zipy.

Některé kolekce bot mohou být ozdobeny stříbrnými nýty jak na špičce, tak i na patě. Největším letošním hitem budou klasické černé, bílé, červené, béžové, světle a tmavě hnědé barvy.

Nicméně tu a tam se objeví i vínové, cihlové a džínové modré odstíny. Podzimní módní dámská obuv je vyrobena ze špičkových usní či syntetických materiálů. V nabídce módy 2010 můžete nalézt nejen lodičky do špičky, ale i pohodlné modely se zakulacenými špičkami, kozačky nejrůznějších délek s gumovou hladkou či hrubou podrážkou.

Podzimní móda 2010 přináší také obuv s klínovým podpatkem, kotníčkové modely bez podpatku či pohodlnou obuv s odlehčenou holení částí.

© 2009-2018 Podzima.cz – zimní oblečení a podzimní móda