Jak se jednoduše odlišit – Desigual!

14.11.12 - autor: Míša S.

Desigual byl založen v roce 1984 ve Španělsku. Zakladatelem byl Švýcar Thomas Meyer. Desigual znamená v překladu nestejný, což můžete usoudit již podle vzhledu oblečení.

Název celé společnosti vystihuje každý vyrobený kousek oblečení, v oblečení Desigual se vždy odlišíte od ostatních a budete jedineční.

desigual-saty-dolmen

Oblečení má velice často podobu malých uměleckých děl, návrhy a následné potisky jsou vždy nové, unikátní a jedinečné. Každý daný potisk naleznete vždy jen na jedné dané věci, jednotlivé potisky různých druhů oblečení se vždy liší.

Společnost Desigual zaměstnává více než 25 módních designérů, kteří každý rok navrhují přes 1000 nových různých výrobků.

desigual-tricko-collage

Společnost dokáže přitáhnout i svými reklamami. Mezi nejpopulárnější patří plakát nahé modelky, která si své tělo zakrývá pouze kabelkou Desigual.

Oblečení je určeno mužům, ženám i dětem. Ve Španělsku je Desigual jednou z nejpopulárnějších značek oblečení většiny mladých lidí. Mezi hlavní přednosti patří kombinace svěžesti, luxusu a modernosti.
Díky internetovému obchodu www.differentfashion.cz máte možnosti si Desigual oblečení i doplňky zakoupit i u nás. Differentfashion je již 5 let oficiálním prodejcem oblečení Desigual. Ovšem naleznete zde i oblečení, boty a doplňky od značek EMU,CROCS,Melissa, Soda, Scotch, Lavand, Sanita a Mrs. Betsey Johnson.

Stránky Differentfashion jsou přehledně členěny, zboží je dodáno během 2 pracovních dnů po České republice, na Slovensko během 3 pracovních dnů. Na stránkách naleznete i různé výprodeje, pro stálé zákazníky mnoho akcí a slev. Pokud si nejste jisti s velikostí, nezoufejte, vše potřebné a přehledně napsané najdete v sekci Tabulka velikostí.

V sekci O značkách naleznete základní informace o všech znáčkách, od kterých si na Differentfashion můžete zakoupit oblečení.

Pokud oblečení či doplňky zaplatíte předem, máte poštovné a balné zdarma a zboží je vám doručeno přímo domů. V případě, že si necháte svoji objednávku zaslat na dobírku, po České republice zaplatíte 100,- na Slovensko 200,-.

Pokud je Desigual vaší krevní skupinou nebo svoji ojedinělou značku teprve hledáte, zavítejte na stránky e-shopu Differentfashion!

© 2009-2019 Podzima.cz – zimní oblečení a podzimní móda