Desigual – jak já jsem jej milovala

22.10.14 - autor: Míša S.

Desigual byla pro mě srdcovou záležitostí v době, když jsem žila před několika lety ve Španělsku. Nosila jsem její kousky od rána do večera. Nemohla jsem se jí nabažit – její svéhlavost, nové trendy, odvážné střihy a potisky mě vždy dostávaly.

Ale pak jsem se přestěhovala zpět do ČR (fňuk, už nikdy neochutnám pořádné tapas) a můj příval nových módních kousků od Desigual skončil. Mě vůbec nenapadlo pátrat po tom, jestli tahle značka je dostupná i u „nás“.

Desigual v ČR

Jak jsem byla bláhová. Vůbec jsem nehledala…. A přitom tu už 7 let působí e-shop DifferenFashion.cz. A postupně se otevírají i kamenné obchody věnované čistě Desigualu. A já jsem tak dlouho přemýšlela, jak přitáhnout moji oblíbenou značku do Čech… a přitom ona tu už byla.

desigual-tricko-danae-cerne

E-shop DF byl pro mě jako znamení zhůry. Můžu se stále odlišovat (ač výrazné kousky této značky má v oblibě čím dál více lidí).

Takže abych to nezdržovala…

„Užijte si příval nových módních kousků od netradiční značky Desigual.“

U DifferentFashion.cz jsem si vybrala několik kousků – a slovíčko „několik“ berte s rezervou. Hned jsem překonala hranici 1 000 kč pro poštovné zdarma, takže jsem ještě s větší radostí přidávala další pěkné kousky.

desigual-sukne-rillant

Část toho, co jsem si objednala, můžete vidět na fotkách v tomhle radostném článku. Díky za DF, který mi umožnil i u nás doma nosit pěkné kousky, které si jsou neskutečně svěží a pro mě pozitivně nabíjející.

Módní trika i pro vás

Osobně se mi nejvíce líbí Desigual trička, která jsou sice neskutečně výrazná (a tedy se dají méně kombinovat s jinými kousky oblečení z outfitu), ale vypadají skvěle. Vždy s nadšením čekám na představení nové kolekce, které se dělá na akci ne nepodobné slavným módním přehlídkám.

Novinky o módních značce Desigual (i mnoho dalších) můžete nově sledovat na nové interaktivní internetové televizi DifferentTV.cz. V každém dílu (v době psaní článku byl venku 41.) se věnují novému trendu, nové kolekci, nové módní značce či události.

V posledním si můžete užít puntíkatou kolekci pro podzim/zima 2014 právě od značky, které se věnujeme v celém našem dnešním článku. Hezké pokoukání přeji:)

© 2009-2019 Podzima.cz – zimní oblečení a podzimní móda