Co budou pánové nosit za oblečení na podzim 2012?

07.10.12 - autor: Míša S.

pánská módaCo se týče pánské módy, pak se tento tradiční vývoj bude pozvolna rozvíjet. Na podzim roku 2012 bude vévodit ležérní neformální styl pro volný čas tzv. casual look a sportovní styl zvaný country look. V některých navržených pánských modelech se prolíná ještě venkovský vzhled, který je zvýrazněn nejen propracovaným krejčovským střihem, ale také špičkovým použitým materiálem.

Pánská podzimní móda je navržena z těch nejkvalitnějších a nejemnějších látek, které se nijak nekrčí a jsou na omak příjemné, taktéž se snadno udržují. Rovněž jsou precizně začištěny a vynikají novým módním vzhledem.

Tento uvolněný styl pak vcelku vytváří atraktivní outfit. V těchto jedinečných kolekcích najdete společenské obleky v lesklém provedení, pánské obleky s jemnými proužky, módní saka, kostkované košile, jednobarevné pánské košile, trička s dlouhým rukávem, svetry s výstřihem a mnoho jiných báječných kousků oblečení.

V módě 2012 jsou k dispozici oblíbené barevné neutrálními odstíny, lomené či zastřešené tóny barev. Tu a tam se objevují také i jasnější varianty červené, oranžové, fialové, zelené a modré barvy.

Popřípadě některá pánská konfekce je navržena v originálně lomených barvách modré, nazlátlé, khaki či hnědé. Pletené oblečení na první pohled vyniká jedinečnými severskými motivy. Na výsluní se opět vrací vintage oblečení, které v podzimní módě 2010 získává netradičních forem.

© 2009-2020 Podzima.cz – zimní oblečení a podzimní móda