Bez módních kufříků ani krok

23.09.10 - autor: Míša S.

módní cestováníChystáte se k moři, na hoři nebo čistě jen na pracovní víkend, ale chybí vám prostorné a zároveň elegantní zavazadlo? Zkuste kufry a cestovní tašky společnosti Samsonite. Designéři bedlivě naslouchají všem požadavkům zákazníků a díky tomu vznikají zavazadla, která nejen reprezentují svého pána, ale výsledkem je také precizní provedení a módní tvar celého kufru nebo cestovní tašky. 

Kufry značky Samsonite jsou elegantní, moderní a mimo jiné i vysoce praktické. Všechny kufry jsou obohaceny speciální rukojeť, díky které se s kufry skvěle zachází a pohodlně se s nimi pohybuje po městě či na samotném letišti. Zakoupit je lze ve všech barevných provedeních, výběr barvy závisí čistě jen na vás a vašich požadavkcích. Pokud potřebujete s kufrem často cestovat a manipulovat, doporučuji vám spíše modely typu „kufry na kolečkách„.

Můžete zůstat věrni černé klasice, která se nikdy neokouká a ani neomrzí nebo zkusit šedivou, čokoládově hnědou, modrou nebo mnoho dalších zajímavých barev. Pokud toužíte po opravdu zajímavě barevném kufru, zapátrejte mezi kufry Samsonite Aeris Basic, které jsou zajímavé především svojí pestrostí, ale také velice přijatelnými cenami. V široké nabídce Samsonite objevíte kufry všech možných velikostí, kufry větší jsou expandibilní. Jejich velikost lze zvětšit pomocí přidaného zipu kdykoliv se vám to bude zrovna hodit.

Pokud chcete, aby vaše zavazadla byla dokonale sladěná, pořiďte si k samotnému kufru také cestovní tašky do letadla či kosmetický kufřík, který můžete mít vždy po ruce. Každá žena jistě ocení jeho jedinečnou praktičnost. I kosmetické kufříky si můžete vybrat v mnoha barvách, ale i různých tvarech.

Díky jednoduchému designu jsou kufříky oblíbené i u mužů. Dalším velice přínosem jsou brašny na notebooky, které jsou již nepostradatelným zavazadlem dnešní moderní doby. Tyto brašny jsou do detailu propracované. Vybrat si můžete mezi brašnami, které lze vzít čistě jen do ruky, ale i mezi takovými, které lze vzít prakticky na záda jako batoh. Samsonite vždy klade největší důraz na trvanlivost a kvalitu zavazadel. Proto volte Samsonite, synonymum ke snadnému a pohodlnému cestování.

© 2009-2020 Podzima.cz – zimní oblečení a podzimní móda