2 TIPY jak se stát fešákem, kterého žádná neodmítne

18.05.15 - autor: Míša S.

Dnes pro vás máme 2 tipy, jak z každého udělat neodolatelného fešáka, kterého si kolemjdoucí žena všimne a rozhodně na vás nezapomene. Máme vyzkoušený mix 2 věcí, který už roky praktikujeme (a nečekaně ke své radosti) a máme s ním skvělé zkušenosti. Co to je? Dozvíte se v článku.

1) Bez pěkného oblečení ani ránu!

3224435_389-539-trueZákladem je vypadat skvěle. Kupte si konečně přesně padnoucí oblečení. Ne vytahané, seprané, žmolkovaté… Něco fešného co vám sedne k tělu. Osobně jsme si v redakci oblíbili „casual“ styl – něco na pomezí novodobého gentlemanství a streetového oblečení.

A hledáme vždy kousky, které mají něco „navíc“. Zajímavý střih, asymetrické šití, netradiční doplňky, dekory či použité materiály. Prostě něco, čím se můžete odlišit.

Naše rada platí jak pro pánské mikiny, tak kabáty (leč teď v letním teple vám budou užitečné jako mrtvému zimník), saka či bundy. Pěkné originální kousky se dají najít napříč celým pánským šatníkem. Dnes vybíráme z e-shopu denzel.sk. Mrkněte se na něj…

Tipy na konkrétní oblečení

V dnešním článku jsme pro vás vybrali elegantní a stylový pánský svetr s retro zapínám. Nejspíše ho znáte především z kabátů, které se dostaly do módy v roce 2014 a ještě se v trendy vlnách drží dodnes.

Je lehce rozepínatelný, takže ho můžete mít i pro dny, kdy je přes den sice teplo, ale rána a večery jsou stále chladné. A tehdy oceníte svetr, který vás zahřeje, když je potřeba…

Druhým tipem je výrazně prošívaný černý „blejzr“ (pánské sako) – úzký slim střih vám krásně vyprofiluje boky a ukáže, že máte pořádná ramena. Hodí se k jednobarevným košilím či tričkům (slovenští bratři jim říkají pánske tričká) bez výraznějších dekorů. Nemusíte svůj outfit kazit přehnaně výraznými vzory a motivy.

2) Bez sebevědomí ničeho nedosáhnete!

sakoDruhou a závěrečnou ingrediencí našeho neodolatelného „mužného“ mixu je sebevědomí. Můžete být v životě sebevíce úspěšní, mít jakékoliv peníze, vliv, můžete vypadat jakkoliv dobře (viz minulý bod), ale když se neumíte „prodat“, tak se vám u druhého pohlaví nikdy nebude dařit.

A opravdu nemusíte mít drahá auta, velké vily… Stačí mít trochu sebevědomí a vypadat k světu:) Zkuste náš osvědčený mix a uvidíte ty výsledky!!!

Tipy v akci…

CO říkáte na naše dnešní tipy? Máte je také vyzkoušené? Nebo máte své vlastní metody, jak se stát neodolatelným fešákem? Napište nám do komentářů:) Budeme radi za každou zpětnou vazbu

© 2009-2019 Podzima.cz – zimní oblečení a podzimní móda