BOTY DO KAPSY PRO DÁMY

08.03.15 - autor: Veronika Grossová

Už Vás nebaví neustálé trápení s podpatky a následnou bolestí nohou? Většina z nás se ale často dostává do situací, kdy si prostě boty na podpatku obout musíme…i tak ale nemusíte tolik trpět:)!! Čtěte dál!

Totiž, kromě toho, že to není příjemné Vám, dobře to rozhodně nesnáší ani vaše tělo. Chození na podpatcích zkracuje zadní svaly nohou a to může zapříčinit totální deformaci vašeho těla. Zkušení ortopedové by vám jistě dlouhosáhle mohli popisovat, že se tím naruší celé postavení páteře a pak kvůli tomu můžete dokonce života trpět bolestí nohou, zad nebo hlavy.

Tento problém  sužoval až moc žen, které se rády přikrášlily právě botami na podpatcích, a tak vznikly boty redfoot, kterým se přezdívá boty do kapsy“.

Na jejich přípravě se podílely právě ortopedové a pediatři, kteří nepočítají s tím, že by ženy v nejbližší době přestaly nosit podpatky. Ale alespoň se nám snaží pomoct zpátečním „natahováním“ zadních svalů na nohou. Takže až si vyrazíte s kamarádkou na diskotéku, po celonočním tancování na vašich nejvíce módních botičkách s vysokými podpatky, si stačí nasadit právě baleríny značky redfoot a ty už odřou nápravu těla za vás:)!

Přezdívku „boty do kapsy“ si vysloužily svou skladností a malým rozměrem, neboť ve složeném stádiu, kdy mají asi rozměr lidské dlaně se vejdou do každé kabelky,psaníčka,batohu nebo kapsy!Každý pár je zabalen do taštičky, takže se nemusíte bát, že vám něco zašpiní.

Ano, říká se, že co je zdravé, není chutné, ale věřtě, že i přes jejich zdravotní účel si můžete vybírat z mnoha barev a stylů. Divačky seriálu Sex ve městě si mohou dokonce vybírat z kolekce, jejíž výrobky nesou jména hlavních hrdinek právě tohoto seriálu.

A tak neváhejte a kupte módní botičky, které vám zároveň mohou záchránit zdraví:)!

© 2009-2020 Podzima.cz – zimní oblečení a podzimní móda