Zlaté náramky GoldenTats – ty rozhodně neztratíte

07.10.15 - autor: Michaela Beznosková

Náramky miluje snad každá žena. I já jsem milovník náramků, bohužel je také velice často ztrácím a to bývá dost nemilé. Naštěstí jsem objevila řešení i pro mě – notorického ztráceče. Na e-shopu Golden Tats jsem našla krásné zlaté a stříbrné náramky, které si na tělo jednoduše natetujete :).

1

Přiznávám, zní to trochu zvláštně, ale ve své podstatě je to naprosto jednoduché. Na e-shopu http://www.goldentats.cz si vyberete tetování, které se vám líbí – já hned zamířila do sekce náramky, s holým zápěstím si připadám jako nahá 🙂 – a už jenom vyčkáte, než vám je pošta dodá.

2

Pak se stačí řídit jednoduchým návodem:

  1. Očistíte si kůži – na mastné pokožce tetování nedrží a nebude vám držet ani na pokožce s chloupky. Abyste docílili co možná nejlepšího výsledku, musíte mít hladkou, suchou a odmaštěnou pokožku.
  2. Vystřihnete si vybrané tetování z plátíčka.
  3. Odlepíte ochrannou fólii z vystřihnutého kousku.
  4. Přitisknete tetování na tělo – je dobré tetování nepřelepovat, při přesunech na jiná místa se může poničit.
  5. Namočte tetování – ideálně houbičkou namočíte papír, na kterém je tetování přilepené. Vodou rozhodně nešetřete, papír musí být úplně mokrý, jinak se tetování na tělo nepřilepí.
  6. Odstaňte papírek.

Pokud se budete řídit postupem, který naleznete v každém objednaném plátíčku, nebo na internetu http://www.goldentats.cz/navod-na-pouziti-docasnych-tetovani-golden-tats/, můžete se těšit z krásného dočasného tetování.

WP_20150923_003

V návodu naleznete ještě jeden krok – odstranění tetování. Stačí chvilku nechat působit olejíček a tetování se rozpustí, ale pokud si budete chtít užít novou ozdobu co nejdéle, vyhýbejte se mastným krémům a mechanickému poškození (například drhnutí houbičkou ve sprše). Celkově ale počítejte s tím, že déle než 6 dní vám tetování nevydrží v perfektním stavu.

WP_20150923_005

Musím říci, že náramky od Golden Tats mě velice zaujaly. Jsou velice nápaditým a elegantním módním doplňkem, který potěší každou mladou dívku.

© 2009-2020 Podzima.cz – zimní oblečení a podzimní móda