Vyhrajte 2 krémy na celulitidu ACTIVE PPC v ceně 1980 Kč – UZAVŘENA

03.06.13 - autor: Míša S.

Chcete zlepšit svoji postavu? Chcete zhubnout? Pomůžeme vám s tím – zapojte se do naší soutěže o dvojici luxusních krémů na celulitidu značky ACTIVE PPC. Sponzorem této soutěže je prodejce krémů Activeppc.cz.

Soutěž bude probíhat 10 dní, tedy od 3. 6. 2013 do 13. 6. 2013.

O co se hraje

V soutěži je 2 kusy luxusního krému ACTIVE PPC (každý v hodnotě 990 Kč)

Jak vyhrát

Jak vyhrát cenu v této soutěži? Stačí odpovědět na 1 jednoduchou otázku (odpověď najdete na stránkách Activeppc.cz.) a zaslat nám odpověď pomocí soutěžního formuláře společně s vaším emailem (abychom vás mohli kontaktovat).

Výherci budou vybráni tímto způsobem

První 500. soutěžící, co pošle správnou odpověď, získá 1 ks krému ACTIVE PPC

První 1 000. soutěžící, co pošle správnou odpověď, získá 1 ks krému ACTIVE PPC

Soutěžní otázka

Jací dva poskytovatelé dali 2 BONUSY, které získáte při objednávce krému ACTIVE PPC? (Odpověď najdete na stránkách Activeppc.cz.)

a) K-Triumf a Psyfalis
b) Marety a K-Triumf
c) Marety a Sondo

Soutěžní formulář

Bohužel soutěž byla už uzavřena – vyhlášení proběhlo 14. 6. 2013 zde: https://www.podzima.cz/souteze/vyhlaseni-souteze-o-2-kremy-na-celulitidu-active-ppc-v-cene-1980-kc/

*Pravidla pro soutěž:

– Veškerá data získaná od uživatele jsou považována za jeho osobní a vztahuje se na ně ochrana podle zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů. Naše stránky se zavazují, že osobní údaje uživatelů nebudou předávány žádné třetí osobě.

– Pouze informace od výherců budou uveřejněna na těchto stránkách (podzima.cz) ve formě „Jméno-Příjmení“. Na jejich kontaktní údaje zadané při registraci budou odeslány informace o výhře.

– Podzima.cz si vyhrazuje právo změny výhry v době konání soutěže, či zrušení celé soutěže. Výhru není možné vymáhat soudní cestou. Každý soutěžící může odpovídat pouze jednou, ten kdo bude odpovídat vícekrát, bude vyřazen ze soutěže.

– Soutěžící uděluje souhlas ke zpracování emailové adresy pro marketingové účely (zasílání informací o nových soutěžích, či novinkách ohledně Podzima.cz).

Sponzor soutěže:

Soutěž naleznete také na největším soutěžním portálu v ČR – Soutěže.cz a na Websoutěže.cz

© 2009-2020 Podzima.cz – zimní oblečení a podzimní móda