Valentýnská přáníčka pro všechny – udějte svému okolí radost

31.01.11 - autor: Míša S.

sadValentýn nám už zase klape na dveře a každý jistě řeší stejný problém – jak udělat radost svým milovaným? Chtělo by to tentokrát něco originálního – co tady ještě nebylo. Jestli chcete malý tip, tak pokračujte dále.

Nedávno jsem brouzdala po internetu a zaujala mě ministránka nabízející bezplatně valentýnské online přání. Že nevíte co si pod tím představit? Jedná se o elektronické přání, které pošlete svým přátelům a bližním pomocí elektronické pošty.

Na výběr jsou 3 motivy: medvídci v objetí, sepjaté ruce ve tvaru srdce a malý rozkošní psi. Říkáte si, že výběr z 3 motivů není nijak velký, ale pro potěšení jistě postačí. Přání kromě obrázku obsahuje i samotné textové přáníčko – můžete využít už předpřipraveného textu, nebo si ho upravit k obrazu svému (doporučuji). Poté stačí jen vyplnit email adresáta a tradá – valentýnské originální přáníčko je na světě.

Ptáte se kdo nabízí tuto zajímavou službu, která je dokonce zadarmo? Elektronickcý obchod s originálními dárky Zajímavédárky.cz. Pokud by vám nestačily elektronická přáníčka, tak na zmíněném obchodu můžete nakoupit netradiční dárky pro své bližní.

Bezplatné valentýnské online přáníčko naleznete na stránce Valentynska.prani-online.cz – snad jím potěšíte své nejbližší.

© 2009-2020 Podzima.cz – zimní oblečení a podzimní móda