Stojí vaše práce za to? Dejte jí ještě větší smysl s výrobky značky LEITZ!

09.12.10 - autor: Míša S.

Stojí vaše práce za to? Dejte jí ještě větší smysl s výrobky značky LEITZ!
Odvádíte špičkovou práci a za ni si zasloužíte špičkovou odměnu. My pro vás takovou odměnu máme. Kupte si špičkové kancelářské vybavení LEITZ a vyhrajte jednu z cen od NESCAFÉ® Dolce Gusto®.

2010-12-09_175059

LEITZ patří mezi nejvýznamnější značky kancelářského vybavení na světě. Vždy se snaží inovovat své výrobky tak, aby sloužily co možná nejlépe. Vaše práce je tak díky výrobkům Leitz snazší, rychlejší, pohodlnější a zároveň příjemnější.

Protože víme, že po dobře odvedené práci si zasloužíte dobrou odměnu, připravili jsme pro vás soutěž „Když práce za to stojí“. Aby vaše práce stála za to, dostanete od nás některou z lákavých cen od NESCAFÉ Dolce Gusto. A co je po dobře odvedené práci lepší, než šálek lahodného esspressa z designového kávovaru NESCAFÉ Dolce Gusto Circolo?

2010-12-09_175112

Co musíte udělat, abyste ceny získali? Pořiďte si do své kanceláře výrobky LEITZ (seženete je u autorizovaných distributorů nebo v síti prodejen Makro Cash & Carry) a sbírejte body z nálepek. Ty si zaznamenáváte na svém účtu na internetu a potom si jednoduše vyberete cenu.

Proč jsou výrobky LEITZ po celé Evropě tak oblíbené? LEITZ je prémiová značka výrobce kancelářských potřeb Esselte. Vyznačuje se inovativním technickým provedením, naprostou spolehlivostí a také i netradičním designem. Pokud vás už nudí černobílé šanony a ošklivé plastové sešívačky, neváhejte a dodejte své kanceláři trochu barvy.

© 2009-2019 Podzima.cz – zimní oblečení a podzimní móda