Problémy s kosmetikou? Poradíme, která je kvalitní!

14.05.14 - autor: Míša S.

Na malém českém rybníčku se objevila nová rybka, která pomůže s kosmetikou. Různých blogů a magazínů a videoportálů je opravdu moc, ale holky z Kosmeťandy si řekly, že nejsou s nimi spokojené. Takže začaly samy testovat kosmetiku. Z počátku jsou recenze na kousky, které měly každá doma a postupně se jimi prokousávají a dostávají se k novinkám, které zrovna přišly čerstvě na pulty obchodů.Kosmeťanda.cz je nový blogový magazín 4 kamarádek, které se chtějí s ostatními dívkami podělit o své pozitivní i negativní zkušenosti s různými značkami a typy kosmetiky.

kosmeťanda - testy kosmetiky

Prozatím mají na webu cca 34 recenzí, ale to jim určitě nestačí. Pokud máte svoji ozkoušenou kosmetiku a chcete se o tento tip s nimi podělí, určitě jim napište přes kontaktní formulář. Budou rády za každou pomoc a radu.

Obsahově se holčiny snaží co nejvíce pokrýt různé typy kosmetiky a přípravků. Mají zde vlastní recenze emulzí a gelů na vlasy, tipy na vyzkoušené kousky dekorativní kosmetiky i krémy na pleť s pupínky akné. Nejspíše každá z nás si u nich najde to „své“ a ráda si přečte recenzi.

Jednotlivé zápisky jsou doplněny o vlastní fotky redaktorek, takže dobře vidíte, jak vypadá samotný produkt, jak se používá a případně jak dávkuje. Časem by chtěli recenze doplnit o více fotografií a případně i videí.

zmatňující krém

Nejspíše vás to nepřekvapí, ale ne všechny recenze jsou 100 % pozitivní. Některé kousky holkám nesedly a shodly se, že je ani nedopoužijí. Nebyly spokojeny například se zklidňujícím roll-onem od značky Garnier řady Pure Active. Nadšené byly oproti tomu zmatňující krém Garnier Skin Naturals, který splňuje to, co slibuje – rychle zmatní pokožku a udržuje ji vláčnou po několik hodin.

Nechcete si nechat ujít ani jednu recenzi? Sledujte Kosmeťandu na Facebooku, která má vlastní stránku.

© 2009-2019 Podzima.cz – zimní oblečení a podzimní móda