Perla mezi kosmetikou

15.05.14 - autor: Míša S.

Jde vám také především o zdraví vaší pokožky? Můžete jej snadno podpořit používáním vhodných kosmetických přípravků. Proto se přední výrobce přírodní kosmetiky Sea of Spa zaměřuje na šetrnou bio kosmetiku pro zdravou a krásnou pokožku. Co vaše pokožka potřebuje? Nejpodstatnější je správná výživa, vaše pokožka potřebuje dostatek vitamínů a minerálních látek. Přírodní kosmetika Sea of Spa získává minerály a stopové prvky z Mrtvého moře.

Mrtvé moře je jedním z nejbohatších zdrojů přírodních látek, díky extrémně vysoké koncentraci solí obsahuje velké množství minerálů, vitamínů a stopových prvků, které vaše pokožka potřebuje k tomu, aby byla dostatečně hydratovaná, jemná a vyhlazená. A to je přesně to, co od kvalitních kosmetických přípravků očekáváme.

PR_MoreSpa140502

Kosmetika Mrtvého moře je založena na pozitivních účincích solí, které se získávají z vody a bahna Mrtvého moře. Výrobky Sea of Spa obsahují kombinace unikátních minerálů, vitamínů a stopových prvků, které prospívají nejen pokožce, ale mají pozitivní účinek také na krevní oběh a svalovou činnost. Blahodárně působí na kožní onemocnění, pomáhají při léčbě revmatu i celulitidy.

Vyzkoušejte kosmetickou řadu Black Pearl, která je svým složením naprosto unikátní. Revoluční složení kosmetické řady Black Pearl spočívá v tom, že obsahuje unikátní látky zabraňující stárnutí pokožky. Kosmetika z Mrtvého moře řady Black Pearl jsou vyráběny z maximálně účinných čistě přírodních složek. Unikátní složkou je u těchto výrobků prášek z černých perel a výtažky z mořské řasy Dunalielly, která je jako jediná schopná přežívat v extrémně slaných podmínkách Mrtvého moře.

Propracované kombinace přírodních živin poskytují to nejlepší řešení v boji s příznaky stárnutí pokožky. Výrobky řady Black Pearl podporují procesy obnovy pleťových buněk, zvyšují elasticitu pokožky a zároveň zaručují její optimální výživu. Svěřte i vy vaši pokožku do rukou přírodní kosmetiky Sea of Spa.

© 2009-2019 Podzima.cz – zimní oblečení a podzimní móda